/ / / Tolimas Kraštas
Tolimas Kraštas
Žiūrėti online

Treileris:

25-10-2014

Tolimas Kraštas Far and Away

Jis – Džozefas Donelis, nuskuręs fermeris. Ji – Šenon Kristi, turtingo žemvaldžio dukra. Džozefas atklysta į jos namus, ketindamas atkeršyti jos tėvui už savo tėvo mirtį. Tačiau pasikėsinimas nepavyksta, nes vargšas žemdirbys nemoka rankose laikyti šautuvo… Pasipūtėlis Stivenas, pono Krisčio prievaizdas, tikrai būtų jį nušovęs, jei Šenon nebūtų jo išsivežusi iš Airijos… į Ameriką. Mergina svajoja ištrūkti iš motušės globos ir rimtai ketina įgyvendinti savo svajonę – įsikurti naujosiose žemėse. Tačiau išsvajotoji laimė - su aštriais dygliais. Vos atvykusią į Bostoną ją apiplėšia. Geraširdis Džozefas imasi Šenon globoti. Kiekviena diena virsta žūtbūtiniu mūšiu už savo ateitį. Užsispyrusi ir išlepinta poniutė ima pešti vištas, pati skalbia ir, kaip tikra skalbėja, smagiai užtvoja kiekvienam, išdrįsusiam prie jos kišti nagus. Tik išsiskyręs su Šenon Džozefas suvokia ją karštai mylįs. Ar likimas suteiks jiems progą pasimatyti dar kartą?..
Daugiau

Režisierius: Ron Howard

Aktoriai: Tom Cruise, Nicole Kidman, Thomas Gibson, Robert Prosky, Barbara Babcock, Cyril Cusack, Eileen Pollock, Colm Meaney, Douglas Gillison, Michelle Johnson ...

Žanras: Nuotykių, Romantika

Metai: 1992

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • +13

  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...