/ / / Moters kvapas
Moters kvapas
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 27-10-2014

Moters kvapas Scent of a Woman

Čarlis Simsas (akt. Chris O'Donnell) – talentingas, tačiau iš nepasiturinčios šeimos kilęs koledžo studentas, bandantis sutaupyti pinigų kelionei namo. Koledže radęs skelbimą, vaikinas susigundo lengvu uždarbiu – 300 JAV dolerių už savaitgalį, praleistą prižiūrint aklą karo veteraną, leitenantą Frenką (akt. Al Pacino).

Pagyvenęs niurzga stojasi piestu prieš visą pasaulį ir nei akimirkai nenustoja piktintis. Neblėstančia meile moterims ir gyvenimo alkiu išsiskiriantis vyras, čiupęs savo naująją auklę Čarlį, suorganizuoja išvyką į Niujorką, kur ketina surengti paskutinį pasispardymą. Prabangus viešbutis, ištaigingas restoranas, kuklumu nekvepiantis limuzinas ir paskutinė moteris jo gyvenime – Frenkas nutarė kaip reikiant pasilinksminti!

Iš pradžių piktinęsis nieko neišmanančiu Čarliu ir laikęs jį tik dar viena gyvenimo kliūtimi, kelionėje Frenkas suartėja su jaunuoju kolega, o lengvu savaitgalio uždarbiu turėjęs tapti susitikimas amžiams pakeičia jų abiejų gyvenimus...

Filmas nominuotas 4 "Oskarams", tame tarpe ir kaip geriausio scenarijaus filmas bei geriausias metų filmas. Pelnė vieną - Al Pačino už geriausią pirmojo plano vaidmenį.
Daugiau

Režisierius: Martin Brest

Aktoriai: Al Pacino, Chris O'Donnell, James Rebhorn, Gabrielle Anwar, Philip Seymour Hoffman ...

Žanras: Komedija, Drama

Metai: 1992

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • +11
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. TigrasT 10 spalio 2018 09:18
    1. 0
    Geras filmas, vertas dėmesio:)

loading...