/ / / Vinetu: Inču-čunos sūnus
Vinetu: Inču-čunos sūnus
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

31-10-2014

Vinetu: Inču-čunos sūnus Winnetou: The Red Gentleman

Apačių vadas Vinetu išgelbėja komančių vado dukterį Ribaną nuo lokio ir kaip garbingas svečias pakviečiamas į jų stovyklą. Čia komančiai atgabena sulaikytą leitenantą Merilą ir dar du kareivius, kurie netyčia pateko į jų žemes. Vinetu juos užtaria ir įkalba komančius kareivius paleisti, kad nebūtų provokuojamas tolesnis konfliktas. Merilui, kaip ir Vinetu, į akį krinta Ribana.

Tuo metu Badas Foresteris, turtingas naftininkas, naudodamasis Deivido Luko žmonėmis, siekia bet kokiomis priemonėmis sukiršinti indėnus karui su baltaisiais ir neleisti įvykti planuojamoms taikos deryboms, kad vėliau galėtų jų žemėje išgauti naftą.

Vis dėl to derybos tarp indėnų vadų bei pulkininko Merilo įvyksta. Šio sūnus pasisiūlo tapti taikos garantu ir vesti vado dukterį Ribaną, kuri jau ketina prašyti tėvo išleisti ją už Vinetu. Jungtuvės įvyksta ir leitenantas Merilas palieka tarnybą, tuo tarpu Foresteris ir Lukas toliau visomis priemonėmis stengiasi išprovokuoti indėnų ir armijos konfliktą.

Apdovanojimai:

„Golden Screen“ apdovanojimas (1965 m.)
„Bambi Awards“ – Geriausias užsienio aktorius (Pierre Brice) (1967 m.)
„Bambi Awards“ – Geriausias užsienio aktorius (Lex Baxter) (2 vieta) (1967 m.)
Daugiau

Režisierius: Harald Reinl

Aktoriai: Lex Barker, Pierre Brice, Anthony Steel, Karin Dor, Klaus Kinski, Renato Baldini, Terence Hill, Marie-Noëlle Barre, Ilija Ivezic, Velimir Chytil, Stole Arandjelovic, Djordje Nenadovic, Mirko Boman, Rikard Brzeska, Eddi Arent ...

Žanras: Vesternas, Nuotykių

Metai: 1964

Šalis: West Germany, France, Italy, Yugoslavia

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 6.62 506
  • 6.856523
  • +2
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


Загрузка...