KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

Ledi
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 1-11-2014

Ledi The Lady

Tai biografinė drama apie vieną svarbiausių moterų Birmos istorijoje, apie pasiaukojimą vardan savo tėvynės ir apie šeimos meilę, kuri gali ištverti viską.

Kai Aung San Suu Kyi buvo dveji, jos tėvas išvedė Birmą į nepriklausomybę, bet netrukus buvo nužudytas. Suu Kyi apsigyveno Anglijoje, ištekėjo už rašytojo Maiklo, susilaukė sūnaus. Tačiau motinos liga po daugelio metų privertė moterį grįžti į Birmą, kur visi tebeprisimena jos tėvą.

Supratusi apverktiną savo gimtosios šalies padėtį, Suu Kyi sutinka vadovauti reikalingoms reformoms. Jos partija laimi rinkimus, bet armija nenori pripažinti Kai Aung San Suu Kyi galių. Vardan šalies lyderė aukoja santykius su artimaisiais – šie neįleidžiami į Birmą, o ji dešimtmečiui įkalinama. Vyras su sūnumi už Birmos sienų siekia tarptautinio Suu Kyi pripažinimo, kad ji nebūtų pamiršta ir pražudyta.
Daugiau

Režisierius: Luc Besson

Aktoriai: Michelle Yeoh, David Thewlis, Jonathan Raggett, Jonathan Woodhouse, Susan Wooldridge, Benedict Wong, Agga Poechit, Donatienne Dupont, Phoe Zaw, Marian Yu, May, Ko Ko Win Aung, San Lwin, Nay Myo Thant, Victoria Sanvalli ...

Žanras: Biografinis, Drama, Istorinis

Metai: 2011

Šalis: France, UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • +1

KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Liveta16 15 balandžio 2017 00:43
  1. +1
  Rekomenduoju tiems, kas yra open-minded ir kas domisi apskritai kitu saliu kulturom ir istorija. Mane labai suzavejo, kadangi viskas paremta tikrais faktais, vienas is geresniu filmu
 2. KietsVyrs 21 gruodžio 2014 23:54
  1. -1
  1/10 pats blogiausias movie

Загрузка...