/ / / Korumpuotasis
Korumpuotasis
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 6-11-2014

Korumpuotasis The Corruptor

Tai dramatiška istorija apie Niką Čeną (Chow Yun-Fat), “kietą” Niujorko policininką, ir jo partnerį, jauną idealistą Denį Volesą (Mark Wahlberg). Jie abu privalo palaikyti tvarką Niujorko kiniečių rajone, kur siautėja banditų gaujos.

Tačiau Nikas turi paslaptį ir ji tokia didelė, kad gali jį ir sunaikinti. Kartą Nikas sučiupo Tonfų gaujos vadeivą Korumpuotąjį ir už tam tikrą sumą pinigų pažadėjo jam ramybę. Nikas, norėdamas išgyventi, turi atsisakyti jį supančių dalykų - narkotikų, prostitucijos, aferų.

Denis nori “išvalyti” kiniečių rajoną ir patenkinti savo šlykštųjį bosą. Nikas privalo jį sustabdyti. Tačiau ir Denis turi savų paslapčių. Ir galų gale, jie abu tampa visiškai priklausomi nuo Korumpuotojo. Napaisant to, Nikas ir Denis turi susivienyti lemtingai kovai prieš piktas gaujas, kurios grasina sunaikinti ne tik jų gyvenimus, bet ir jų miestą.
Daugiau

Režisierius: James Foley

Aktoriai: Yun-Fat Chow, Mark Wahlberg, Rick Young, Paul Ben-Victor ...

Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama

Metai: 1999

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.016 455
 • 7.0023 848
 • +1
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. TigrasT 20 birželio 2018 16:33
  1. 0
  Gan neblogas filmas su Yun-Fat Chow, bet neprilyksta jo ankstesniems. Jis yra legendinis hong kong'o aktorius. Išverskit ir įkelkit: A Better Tomorrow (1986), The Killer (1989), Hard Boiled (1992) va šitie filmai įspudingi yra.

Загрузка...