/ / / Amitvilio košmaras
Amitvilio košmaras
Žiūrėti online

Treileris:

BDRip 6-11-2014

Amitvilio košmaras The Amityville Horror

1974–ųjų lapkričio 14–osios vakarą Safolko policijos nuovadoje suskambo telefonas. Drebantis balsas kitame ragelio gale pranešė apie klaikias žudynes Amitvilyje, Oušeno aveniu 112-tame name. Atvykę į nusikaltimo vietą, detektyvai rado negailestingai išskerstus šešių žmonių kūnus. Vienintelis likęs gyvas šeimos narys Ronaldas Defo Jaunesnysis po kelių dienų prisipažino nužudęs savo tėvus ir brolius su seserimis. Į klausimą, kodėl jis tai padarė, vaikinas atsakė, kad jam žudyti liepė balsai, sklindantys iš namo sienų.Praėjus metams nuo šiurpių įvykių šį namą įsikėlė Lacų šeima. Džordžas (akt. Ryanas Reynoldsas) ir Keti (akt. Melissa George) manė suradę savo svajonių namą.Tačiau name slypintis blogis greitai pabunda iš snaudulio. Namuose prasideda keisti ir nepaaiškinami įvykiai. Šeimą ima persekioti košmariškos vizijos ir šiurpą keliantys balsai. Mažoji Ketės ir Džordžo dukrelė Čelsi (akt. Chloe Moretz) ima bendrauti su paslaptingąja įsivaizduojama drauge Džoudi Defo – mergaite, prieš metus žuvusia nuo brolio rankos.Siaubo apimta Ketė pastebi, jog keistai elgtis pradeda ir jos vyras – Džordžas. Paslaptinga, šiurpi jėga masina Džordžą ir jis rūsyje ima leisti ne tik dienas, bet ir naktis. Jį kankina vizijos, kurių Džordžas jau nebegali atskirti nuo realybės. Apimtas regėjimų Džordžas atranda koridorių į siaubingas paslaptis slepiantį ypatingą kambarį. Namas, iš pradžių atrodęs lyg taikus šeimyninis lizdelis, atgyja. Lacų šeimą užklumpa klaikus košmaras, kurio neatsikratysi, liepęs sau pabusti. Nes tai ne sapnas, tai – realybė.
Daugiau

Režisierius: Andrew Douglas, Scott Kosar, Jay Anson

Aktoriai: Ryan Reynolds, Melissa George, Jesse James, Jimmy Bennett, Chloe Moretz, Rachel Nichols, Philip Baker Hall, Isabel Conner, Brendan Donaldson, Annabel Armour ...

Žanras: Drama, Siaubo, Mistinis

Metai: 2005

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas


 • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI6

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. CinemaFan 14 Birželio 2017 18:42
  1. 0
  Už ką šitaip su tuo šuniuku???!!!!
 2. DanForFilms 24 Rugsėjo 2016 11:53
  1. -1
  medis kaskoks kalba vertimas pieva totali vertimas filma sugadino 5/10 rage
 3. Giedrius1896 15 Liepos 2016 22:13
  1. 0
  A...jenas Siaubekas :)
 4. Deividas- 11 Geg 2015 20:13
  1. +2
  8/10. Neblogas filmas, veiksmo yra, siužetas ir geras, Liuks. :)
 5. Canis4u 12 Balandžio 2015 00:24
  1. 0
  Visai nieko filmas, daug specialiuju efektu, gerai sumontuota kino juosta :) Be to ir akroeiai geri, moka atlikti savo darba :)
 6. Solohd 13 Vasario 2015 00:24
  1. -1
  Geras ;) Su drauge ziurejom abiem patiko :p
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...