Pagrindinis / Filmai / Komedijos / Domas Hemingvėjus
Domas Hemingvėjus
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 28-11-2014

Domas Hemingvėjus Dom Hemingway

Profesionalus seifų vagis Domas Hemingvėjus (akt. Jude Law) žiūrovui dovanoja neįtikėtinai kandų, vulgarų ir ironišką pasivažinėjimą po senųjų nusikaltėlių pasaulį. Pripratęs gyventi dėl cigarečių, kokaino, pigių kekšių ir alkoholio, išėjęs į laisvę Domas susiduria su neišvengiama problema – jis sensta.

Bandydamas apsaugoti savo darbdavį poną Fontaine (akt. Demian Bichir), Hemingvėjus šaltoje kalėjimo kameroje praleidžia dvylika metų. Per tą laiką jo gyvenimas pasikeičia negrįžtamai: jo žmona pralaimi kovą prieš vėžį, o vienintelė dukra – Evelyn (akt. Emilia Clarke) – užauga ir susikuria savo gyvenimą, kuriame nebėra vietos tėvui. Tačiau prieš bandydamas sulipdyti savo asmeninius santykius, Hemingvėjus turi atsiteisti su buvusiu bosu. Į pagalbą pasikvietęs savo seną bendrininką Diky (akt. Richard E.Grant), Hemingvėjus išsiruošia į Prancūziją atsiimti to, kas, jo galva, priklauso jam. Čia ir susipažįstame su Jude Law kuriamo veikėjo tamsiausiomis pusėmis: nuo bjauriausių kada nors girdėtų keiksmažodžių, iki nevaldomo įtūžio ir neapykantos. Vakaro eigoje atrodo, kad jo planas beveik išdega, tačiau naujai įsiplieskusioje miltelių ir alkoholio fiestoje paaiškėja, kad nepraustaburnis vėl lieka it musę kandęs…

Ši subtilias kriminalinio pasaulio aktualijas pasakojanti kino juosta žada ne tik įspūdingą pagrindinių aktorių vaidybą ir iš koto verčiančius juodojo humoro juokelius, bet ir įspūdingo sąmojo dialogus bei sunkiai pamirštamus Domo Hemingvėjaus monologus. Tai kino juosta apie seną nusikaltėlį, bandantį pasivyti laiką ir išmokti gyventi pagal naujas taisykles. Tik nesileiskite suklaidinami – likerio persunktame Dono Hemingvėjaus balse nėkart nenuskambės savigailos gaidelė.
Daugiau

Režisierius: Richard Shepard

Aktoriai: Jude Law, Richard E. Grant, Demian Bichir, Emilia Clarke ...

Žanras: Komedija, Kriminalinis, Drama

Metai: 2013

Šalis: UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 6.223 562
  • 6.1479 022
  • +4
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


Loading...