KĄ DARYTI, JEI TINKLALAPIS FILMUX.ORG NEPASIEKIAMAS? PAGALBA

/ / / Atpildas
Atpildas
Atpildas
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 11-12-2014

Atpildas The Railway Man

Antrasis pasaulinis karas. Didžiosios Britanijos karininkas Erikas Lomaksas Singapūre patenka į Japonijos karių nelaisvę. Kartu su kitais savo likimo broliais jis išsiunčiamas į karo belaisvių stovyklą Birmoje, priverstiniams geležinkelio tiesimo darbams. Monotoniška kasdienybė nepalaužia jauno britų karininko dvasios. Siekdamas, kad jos neprarastų ir likimo draugai, Erikas sukonstruoja radiją, turintį praskaidrinti jų liūdną egzistenciją. Deja, vaikinas sugaunamas su įkalčiais ir patenka sadistinių polinkių turinčio japono nemalonėn. Erikui tenka išgyventi siaubingus, kūną ir sielą alinančius kankinimus. Nors jaunasis britas nepalūžta ir sulaukia karo pabaigos bei amnestijos, kankinimai palieka neišdildomą pėdsaką jo sieloje ir turi įtakos visą likusį gyvenimą.

Praėjus keleriems metams Erikas traukinyje susipažįsta su Peti - mergina, kuri netrukus tampa jo žmona ir žmogumi, padėsiančiu vyrui atsikratyti vidinių demonų. Būtent ji, sužinojusi, kad Eriką kankinęs japonų karininkas vis dar gyvas, nulemia tolimesnį savo vyro gyvenimą, pasidalindama su juo sužinota naujiena. Erikas, padedamas žmonos ir ištikimiausio draugo Finlėjaus, nusprendžia susirasti savo kankintoją, kad pažvelgtų į akis jam ir savo naktiniams košmarams. Galų gale pasiekęs savo tikslą, vyras pagaliau susitaiko su savimi, atleidžia savo kankintojui ir atsisveikina su siaubinga savo praeitimi.

Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo autobiografinį romaną, išleistą 1995-aisiais metais. Neįtikėtinai įtaigią, jaudinančią ir sukrečiančią prisiminimų knygą parašęs Erikas Lomaksas mirė prieš pora metų, sulaukęs 93-ejų. Juostoje jį vaidina pagrindinis „Karo žirgo" aktorius Jeremy'is Irvine'as (jaunystėje) ir Colin'as Firth'as (pokario etape). Eriko žmonos Peti vaidmenį atlieka Nicole Kidman, o japoną kankintoją suvaidino ką tik „47-iuose roninuose" matytas Hiroyuki Sanada.
Daugiau

Režisierius: Jonathan Teplitzky

Aktoriai: Colin Firth, Nicole Kidman, Stellan Skarsgård, Jeremy Irvine, Jeffrey Daunton, Michael MacKenzie, Tanroh Ishida ...

Žanras: Drama, Biografinis

Metai: 2013

Šalis: Australia, UK, Switzerland

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • +2
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Gramili 25 lapkričio 2018 14:19
  1. 0
  puikus filmas, palikes gilu ispidi...
 2. raselea48 29 lapkričio 2015 14:08
  1. +2
  [i]Tikrai geras filmas.[/i]

Загрузка...