/ / / Stokeriai
Stokeriai
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 10-11-2014

Stokeriai Stoker

Režisierius Park Chan-wookas sukūrė pirmąjį filmą anglų kalba pagal TV serialo „Kalėjimo bėgliai" pagrindinio aktoriaus Wentwortho Millerio scenarijų.

Emociškai nestabili Evelina Stoker (Nicole Kidman) ir jos nedraugiška dukra Indija (Mia Wasikowska) gedi mįslingomis aplinkybėmis avarijoje žuvusio vyro ir tėvo Ričardo. Laidotuvių dieną į jų duris netikėtai pasibeldžia jo brolis Čarlis, kurio šeima niekuomet nepažinojo. Nekviestas atvykėlis dar labiau išbalansuoja dviejų moterų emocijas. Netrukus Indija išsiaiškina, kad paslaptingasis dėdė turi slaptų ketinimų. Bet mergina, užuot ėmusi pykti, įsimyli žavingąjį Čarlį, kuris kaip du vandens lašai panašus į jos tėvą Ričardą.

Filmo pavadinimas referuoja į „Drakulos" autorių ir rašytoją Bramą Stokerį, nors siužete nėra nė menkiausios užuominos apie vampyrus. Tai seksualinė-psichologinė drama apie žmogžudystę, išdavystę ir gražuolį oportunistą, kurio taikinyje atsiduria motina ir dukra.
Daugiau

Režisierius: Chan-wook Park

Aktoriai: Mia Wasikowska, Nicole Kidman, David Alford, Matthew Goode, Peg Allen, Lauren E. Roman, Phyllis Somerville, Harmony Korine, Lucas Till, Alden Ehrenreich, Dominick Howard, Jacki Weaver, Dermot Mulroney, Tyler von Tagen, Thomas A. Cover ...

Žanras: Drama, Mistinis, Trileris

Metai: 2013

Šalis: USA, UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.893 791
 • 6.89234 023
 • +2
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Deividas- 25 liepos 2015 01:08
  1. +2
  [color=#660000][center][b]6/10 Nieko ypatingo, truputį gal psichologinis, o šiaip nesigailiu, kad žiūrėjau, bet jau nekartočiau... [/b][/center][/color]
 2. Astullia 28 sausio 2015 23:01
  1. -1
  nieko ipatingo...

Загрузка...