/ / / Transformeriai: išnykimo amžius
Transformeriai: išnykimo amžius
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 4-05-2015

Transformeriai: išnykimo amžius Transformers: Age of Extinction

Filmo epicentre atsiduria mechanikas Keidas (akt. Mark Wahlberg), sunkiai suduriantis galą su galu. Užsispyręs vyras iš paskutiniųjų stengiasi dukterį (akt. Nicola Peltz) išleisti į koledžą, tad imasi raustis metalo atliekose, kai kurias jų prikeldamas naujam gyvenimui.

Kartą vyro garaže atsiduria gremėzdiška metalo krūva, kuri, pasirodo, esanti ne kas kita, o transformeris. Juolab, nors ir gerokai aplamdytas, tačiau pats Optimas Praimas. Deja, toks Keido radinys nenudžiugina šalies vyriausybės, džiūgaujančios, jog autorobotai ir diseptikonai paliko Žemę, bei paskelbusios juos esant už įstatymo ribų. Jau netrukus Keido garažą okupuoja mokslininkai, verslininkai ir valdžios organų atstovai, siekiantys bet kokia kaina sunaikinti jų planus griaunantį bei praeityje didingu buvusį metalo gabalą. Tačiau ar jiems neteks persigalvoti, kuomet Žemę netikėtai užpuls ne itin draugiškai nusiteikę į robotus panašūs sutvėrimai? Sakoma, jog planeta saugi, kol joje yra nors vietas transformeris, tačiau ar Optimas Praimas stos ginti jį sunaikinti siekusių žmonių ir ar jis – ta pati žmoniją gelbėjusi legenda?..
Daugiau

Režisierius: Michael Bay

Aktoriai: Mark Wahlberg, Nicola Peltz, Jack Reynor, Titus Welliver, Sophia Myles ...

Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis

Metai: 2014

Šalis: USA, China

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

 • 5.7273 458
 • 6.09285 694
 • +47
KOMENTARAI 3
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Gytauskas123 3 vasario 2019 21:00
  1. 0
  Gerulis vertas demesio
 2. Tigriukas69 21 rugsėjo 2017 22:15
  1. +2
  Krc tie nauji transformeriai padaryti is mazu dalelyciu ir pnsj, bet galiausiai mirdami vstk kraujuoja :D pirma ir antra dalis geros buvo kol DreamWork buvo, Paramount shuda malt pradejo vieni patys :D visas serijas gadino ir fsio :)
  1. robke123 9 vasario 2019 19:13
   1. 0
   jeigu nezinai tai tiesiog raudonos spalvos tepalai dar buna

Загрузка...