Loading...
Pagrindinis / Animacija / Arietė iš nykštukų šalies
Arietė iš nykštukų šalies
Žiūrėti online
  • Pažymėti
BDRip 19-11-2014

Arietė iš nykštukų šalies The Secret World of Arrietty

Klokų šeima – tai 10 centimetrų ūgio žmonės, paslapčia gyvenantys kitos šeimos rezidencijoje. Jie skolinasi įprasčiausius dalykus, kad susikurtų savo jaukius namus. Klokų gyvenimas pasikeičia, kai atsiranda jų dukra – Arietė. Arietė – mažytė, bet atkakli 14-metė, gyvenanti su tėvais nuošaliame užmiesčio sodo namelyje, to nežinant namo savininkui. Kaip ir visi maži žmogeliukai, Arietė slepiasi, nesirodo niekam akyse, išskyrus tuos rizikingus atvejus, kai reikia išlįsti iš po grindų ir „pasiskolinti“ šiek tiek menkų atsargų, tokių kaip cukraus gabalėlių iš savo šeimininkų žmonių. Bet kai dvylikametis žmonių berniukas Šonas atvyksta pagyventi į tuos namus, jis aptinka paslaptingąją namiškę. Tarp jų atsiranda graži draugystė. Tačiau, jei kas tai pastebėtų, Arietės šeima būtų išginti iš namų, ir jiems grėstų didelis pavojus.
Daugiau

Režisierius: Hiromasa Yonebayashi

Aktoriai: Bridgit Mendler, Moises Arias, David Henrie, Will Arnett, Carol Burnett, Amy Poehler, Saoirse Ronan, Mark Strong, Mirai Shida, Ryunosuke Kamiki, Shinobu Otake ...

Žanras: Animacija, Nuotykių, Šeimai

Metai: 2010

Šalis: Japan

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.664 504
  • 7.86919 426
  • 24
  • 4
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. RiseANDshinE 18 rugpjūčio 2016 20:29
    1. +1
    Manau, kad sis anime yra unikalus del mini dydžio žmoniu gyvenimo ipatumu milziniskame pasaulyje. Tai yra idomu ziureti ir palika gilu ispudi.

Loading...