Lokas
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 28-05-2016

Lokas Locke

Vėlyvą vakarą Ivanas Locke’as – talentingas architektas, mylimas vyras ir dviejų vaikų tėvas – automobiliu važiuoja iš Velso į Londoną. Nors važiuoti neturėjo. Bent jau ne šiandien. Jis turi paskambinti keliems žmonėms, keli žmonės turi paskambinti jam. Reikia pasikalbėti, daug ką paaiškinti. Nes Locke’as važiuoja ir negali apsigręžti. Nes tai, ką jis daro, ko vedamas pradėjo šią kelionę, jam atrodo teisinga. Kelio atgal nebėra, net jei ant kortos – viskas, kas šiame gyvenime jam brangiausia.

„Eiliniam vyrui nutinka eilinė tragedija, kurioje atsidūręs kiekvienas kažką darytų, bet jo gyvenimas pradeda griūti. Jam tai – pasaulio pabaiga, nors tai tikrai nepateks į laikraščių puslapius, tai nėra susiję su narkotikais ar dideliais sprogimais. Taip žmonėms tiesiog nutinka“, – sako režisierius Stevenas Knightas.
Daugiau

Režisierius: Steven Knight

Aktoriai: Tom Hardy, Olivia Colman, Ruth Wilson, Andrew Scott, Ben Daniels, Tom Holland, Bill Milner, Danny Webb, Alice Lowe ...

Žanras: Drama

Metai: 2013

Šalis: USA, UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • +9
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. nrimkus 29 sausio 2018 00:29
  1. +1
  normalus filmas. ir filmas skirtas tikrai ne tiems kam reikia veiksmo ar panasei. jis skirtas sakyciau zmoniems suprantanties gyvenimo esme.
 2. lukas199606131 29 gegužės 2016 16:14
  1. -1
  pigus filmas nieko gero...

loading...