KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / Slaptoji komanda
Slaptoji komanda
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BRRip 21-11-2014

Slaptoji komanda Metegol / Underdogs

Animacija visai šeimai „Slaptoji komanda“ („Metegol“) kviečia patirti efektingus nuotykius, žaisti drauge ir laimėti. Kuomet didžiausiame pasaulio stadione rengiamos fantastiškiausios rungtynės, bičiuliai iš mažo miestelio buria savo svajonių komandą ir skelbia iššūkį pasipūtusioms futbolo žvaigždėms. Kai nugalėti atrodo nebeįmanoma, į pagalba draugams ateina dar neregėti, pašėlę ir linksmi padėjėjai.

Susipažinkite su „Slaptąja komanda“. Jie greiti, visko matę ir nusiteikę tik pergalei. Jie aistringesni už tikrus žaidėjus, galima sakyti, jie gimę su sportiniais marškinėliais. Slaptąją komandą sudaro stebuklingai atgiję mažytės stalo futbolo figūrėlės, kurios veržiasi į tikrą aikštę ir nori parodyti, ką moka.

Nedidelio miestelio bare dirbantis paauglys Deivis yra geros širdies, tačiau išskirtinai drovus vaikinukas. Semas – atvirkščiai: įžūlus peštukas, neieškantis žodžio kišenėje. Abu paaugliai įsižiūrėję mergaitę Laurą ir vieną dieną savo santykius nusprendžia išsiaiškinti stalo futbolo partijoje. Semas pralaimi, tačiau jis nepratęs būti nugalėtas ir prisiekia kada nors atkeršyti.

Į miestelį jis grįžta po dešimties metų pertraukos, jau tapęs tarptautine futbolo žvaigžde. Semas vėl meta iššūkį Deiviui – tik šįkart jau tikroje futbolo aikštėje. Problema tik, kad Semas pasitelkęs galybę naujausių technologijų ir lydimas komandos draugų, o Deivis yra visiškai vienas. Tačiau tuomet įvyksta didžiausias netikėtumas: Deiviui į pagalbą ateina patrakę mažieji žaidėjai. Prasideda beprotiškiausias futbolo mačas, nulemsiantis ne tik vaikinų tarpusavio santykius, bet ir viso miestelio likimą.

Oskaro laimėtojas režisierius Juanas Jose Campanella ėmėsi šmaikščios animacinės istorijos apie populiariausią pasaulyje sportą ir mažąjį jo broliuką stalo futbolą. Tačiau aukščiau bet kokio žaidimo filmuke pakyla tikra draugystė, ryžtas ir atsidavimas bendram tikslui. „Slaptoji komanda“ kviečia patikėti savo jėgomis ir surinkti geriausius draugus į aikštelę..
Daugiau

Režisierius: Juan José Campanella

Aktoriai: Rupert Grint, Anthony Head, Peter Serafinowicz, Rob Brydon, Andrew Knott, Darren Boyd, Juan José Campanella, Ralf Little ...

Žanras: Animacija, Nuotykių

Metai: 2013

Šalis: Spain, Argentina, India, USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, daugiabalsis)

Reitingas

  • +5

KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


loading...