/ / / Pirato širdis
Pirato širdis
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

12-08-2014

Pirato širdis Störtebeker

2005–tųjų metų pavasarį ir vasarą Lietuvoje dirbo vienos didžiausių Vokietijos kino kompanijų „Bavaria Film" filmavimo grupė. Įspūdingoje nuotykių dramoje nusifilmavo ir visas būrys lietuvių aktorių.

Vieną pagrindinių vaidmenų atliko klaipėdietis aktorius Darius Meškauskas. Jo sukurtas Danijos kancleris – įsimintinas ir ryškus personažas, nepaliekantis ekrano iki pat filmo pabaigos. Lietuviui teko garbė filmavimo aikštelėje nuolat bendrauti ir dirbti su vokiečių kino žvaigžde Gudruna Landgrebe. Pirato Štiortebekerio tėvą suvaidino Gediminas Storpirštis, motiną – Lina Budzeikaitė, o įspūdingą kunigą įkūnijo Baltijos televizijos anonsų „balsas", „Lėlės" teatro aktorius Irmantas Jankaitis.

"Pirato širdis" buvo filmuojama įvairiose Lietuvos vietose – Trakuose, Klaipėdoje, Šventojoje, Nidoje, Rusnėje, Kaune. Klaipėdos laivų statykloje specialiai šiam filmui pastatytas 40 metrų ilgio burlaivis, sveriantis apie 40 tonų.

"Pirato širdis" – istorija apie legendinį viduramžių piratą Klausą Štiortebekerį, dar vadintą jūrų Robinu Hudu. Dviejų dalių nuotykių epas pasakoja apie daugiau nei prieš 600 metų Šiaurės ir Baltijos jūrose baimę ir siaubą sėjusį pirmąjį piratą, kuris save laikė "dievo draugu ir viso pasaulio priešu". Štiortebekerio nuotykiai iki šių dienų apipinti legendomis.

Manoma, kad XIV amžiuje gyvenęs legendinis piratas Klausas Štiortebekeris jūrų platybėse - kaip ir Robinas Hudas giriose - kovojo prieš neteisybę ir galingųjų priespaudą. Jis buvo ne tik Šiaurės ir Baltijos jūrų keliautojų siaubas, bet ir moterų širdžių užkariautojas. Piratas įsimyli pirklio dukrą Elizabetę, verčiamą tekėti už nemylimo vyro. Kova už Elizabetę tampa žūtbūtine.

Filmą režisavo portugalų kilmės vokiečių režisierius Miguelis Alexandre’as, sukūręs ne vieną nuotykių filmą ir pelnęs daugybę kino titulų. Pagrindinį veikėją Klausą Štiortebekerį įkūnijo vokiečių kino viltimi vadinamas aktorius Kenas Dukenas, jau vaidinęs kartu su tokiomis vokiečių kino žvaigždėmis kaip Franka Potente, Heineris Lauterbachas ir kitais.

Didžiąją Štiortebekerio meilę Elizabetę vaidina prancūzė Claire Keim, savo gimtinėje vaidinusi daugiau kaip 30-yje televizijos ir vaidybinių kino filmų.
Daugiau

Režisierius: Miguel Alexandre

Aktoriai: Gediminas Storpirštis, Jochen Nickel, Stephan Hornung, Miguel Herz-Kestranek, Frank Giering, Gottfried John, Marisa Leonie Bach, Lina Budzeikaitė ...

Žanras: Nuotykių

Metai: 2006

Šalis: Spain, Germany

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 0
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. Ja-Ja 5 gruodžio 2017 23:11
    1. 0
    Filmą žiūri ir matai, kad jam pastatyti žiauriai trūko pinigų, todėl gavosi šiaip sau

loading...