/ / / Triušių Aptvaras
Triušių Aptvaras
Žiūrėti online

Treileris:

DVDRip 18-09-2014

Triušių Aptvaras Rabbit Proof Fence

1931 metų Australija. Vyriausybė išleidžia įstatymą, pagal kurį draudžiamos mišrios santuokos tarp baltųjų ir aborigenų, o visi tokiose santuokose gimę vaikai atskiriami nuo šeimų ir apgyvendinami internatuose, siekiant suteikti jiems išsilavinimą. Mergaitės buvo rengiamos tarnauti turtingų ponų namuose.Tarp tokių nelaimingų vaikų patenka dvi sesutės - keturiolikmetė Moli ir aštuonmetė Deizė.Nepakeldamos smurto internate ir trokšdamos laisvės, jos kartu su pussesere Treise pabėga ir leidžiasi į kelių tūkstančių kilometrų kelionę per dykumą. Vienintelis jų kelrodis - tvora nuo triušių, dalijanti žemyną į dvi dalis.Filmo režisierius Filipas Noisas ir operatorius Kristoferis Doilas nominuoti Australijos kino instituto premijoms. Filmas pelnė žiūrovų simpatijų prizą tarptautiniame San Paulo kino festivalyje.
Daugiau

Režisierius: Phillip Noyce

Aktoriai: Everlyn Sampi, Tianna Sansbury, Kenneth Branagh, Laura Monaghan, David Gulpilil, Ningali Lawford, Myarn Lawford, Deborah Mailman ...

Žanras: Nuotykių, Drama, Istorinis

Metai: 2002

Šalis: Australia

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas


  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...