Šmėklos / The Haunting (1999)
/ / / Šmėklos

Playing on

Player HTML5
 1. Treileris
 2. Pažymėti
 1. Neveikia
 2. Išjungti
loading...
Šmėklos

Šmėklos

The Haunting
Gaubiamas tamsos ir kraupių gandų, ant nuošalios kalvos stūkso namas. Prieš 130 metų jį pastatė tekstilės baronas Hju Kreinas – savo žmonai ir vaikams, kurių jie taip ir nesusilaukė. Tragediją, slypinčią šio namo praeityje, dabar mena baugios legendos. Gal todėl kambariai taip ir lieka tušti, negyvenami. O gal taip tik atrodo?
Prabėgus šimtmečiui, daktaras Deividas Marou (Liam Neeson), suintriguotas mįslingos namo ant kalvos praeities, įkalbina čia atvykti tris žmones, su kuriais ketinąs tirti miego sutrikimus. Eksperimente sutinka dalyvauti Teo (Catherine Zeta-Jones) – graži ir seksuali šiuolaikinė moteris, už kurios šiek tiek apsimestinio ryžto slypi netikėti jausmai, Lukas (Owen C. Wilson) – jaunas cinikas, sutikęs dalyvauti eksperimente dėl pinigų. Jis pirmas ima įtarti, kad daktaro Marou studijos visai nesusijusios su miego sutrikimais...
Daugiau
 1. Režisierius:Jan de Bont.
 2. Aktoriai:Lili Taylor, Liam Neeson, Catherine Zeta-Jones, Owen Wilson, Bruce Dern ...
 3. Žanras:Trileris, Siaubo, Mistinis.
 4. Šalis:USA
 5. Kalba:Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)
 1. Metai:1999
 2. Kokybė:HDRip

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Night mode