Norėdami matyti turinį išjunkite Adblock arba reklamas blokuojančias programas.

KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

2012
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 28-07-2014

2012

Po apokaliptinio katastrofų trilerio reklaminio klipo net didžiausi skeptikai užtilo ir mintyse ištarė "čia tai bent". Etatinis pasaulio griovėjas Rolandas Emmerichas anonsuoja, kad Majų genties kalendorius suskaičiuos paskutines dienas 2012 metais, kai Žemę užklups didžiausios globalinės bėdos - siaus taifūnai, taškysis ugnikalniai, viską plaus potvyniai, tirps ledkalniai. Holivudo meistreliams vaizduojant gamtos katastrofas nereikia pergyventi dėl nerealių fizikos dėsnių interpretacijų, pseudo mokslinių paaiškinimų, elementarių logikos skylių, religinių užuominų, mitologinių pranašysčių, serialinių intrigų Baltuosiuose Rūmuose. Prabangios pramogos tikslas - suteikti žiūrovui baimės iliuziją ir paskatinti fantazijas "kas būtų, jeigu".

"Nepriklausomybės diena", "Diena po rytojaus", "Godzila", "10 000 prieš mūsų erą" įrėmino Rolando Emmericho gigantomaniškų siekių spektrą. Anot gandų, slaptasis vokiečio scenarijus buvo toks galingas, kad tarp didžiausių studijų įsisiautė beprotiškas aukcionas, kurį laimėjo 200 mln. JAV dolerių biudžetą pasiūliusi "Sony". Masyvi dalis pinigų buvo investuota efektams, nes R. Emmerichas nekviečia vardinių žvaigždžių už milijoninius honorarus. Jis dirba su žinomais ir elitui nepriklausančiais aktoriais (Johnas Cusackas, Woody Harrelsonas, Danny Gloveris, Thandie Newton).

Režisierius žada katastrofų žanrą išnarstyti kitokiu novatorišku kampu, neatskleidžia konkrečių siužeto paslapčių ir naudojasi pagal TV serialo "Dingę" kurpalių sukirpta marketingo strategija su apgaulingomis interneto svetainėmis, kad išgalvotą tiesą parduotų už gryną pinigą. Jei tik norite, tai galite įsigyti Johno Cusacko suvaidinto rašytojo Džaksono Kurtiso mokslinės fantastikos knygą!
Daugiau

Režisierius: Roland Emmerich

Aktoriai: John Cusack, Amanda Peet, Chiwetel Ejiofor, Thandie Newton, Oliver Platt ...

Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis

Metai: 2009

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

 • +13

KOMENTARAI 4
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. technics 15 rugpjūčio 2018 19:08
  1. 0
  geras filmas,jokio pasigailejimo:)p jei sakot nesamone pasakykit tiems ,kurie isgyveno katastrofas-zemes drebejimus ,net tilto griuti italijoje ir pan.,ugnikalniu issiverzimus,kelto skendima baltijos juroje pries 25 metus lyg.Mums gyvenantiems ramiame rojaus kampelyje,kur tik vejas ar viesulas retkarciais kyla,gal ir atrodo visiska nesamone:)p
 2. Ja-Ja 21 lapkričio 2017 23:20
  1. -1
  Holivudinis šlamštas darželinukams
 3. Dalia1993 31 rugpjūčio 2017 06:07
  1. 0
  nu fantastikos tiek net tikram fantastikos filme nemacius. butu nieko filmas jei nebutu visiska nesamone.
 4. Lili 19 balandžio 2015 17:07
  1. -3
  nelabai man patiko ... :negative:

Загрузка...

© 2018 Filmux.org18+