KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Serena / Serena (2014)
Serena / Serena (2014)
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 17-05-2015

Serena / Serena (2014) Serena

Praėjusio amžiaus trečiasis dešimtmetis. Jaunavedžiai Serena ir Džordžas Pembertonai (juos vaidina „Optimisto istorijoje" kartu pasirodę Jennifer Lawrence ir Bradley'is Cooper'is) iš Bostono persikelia į Šiaurės Karolinos valstiją, pasiryžę susikurti sau puikų gyvenimą. Kurį laiką viskas vyksta lyg nuostabiausiose svajonėse: vienas kitą mylintys ir palaikantys sutuoktiniai, didindami verslo apimtis, pamažu įgauna vis didesnį socialinį statusą, užmezga naudingų ryšių su aukštuomenės bei valdžios atstovais ir yra pasiryžę atsilaikyti prieš bet kokias kliūtis. Serena savo veiklumu, nuovokumu ir drąsa nenusileidžia vyrui ir, atrodo, kad jų laimei niekas negali sutrukdyti.

Tačiau pamažu virš sutuoktinių galvų ima tvenktis audros debesys. Po netikėto persileidimo, Serena sužino, kad ji tapo nevaisinga. Lyg to būtų negana, paaiškėja, kad Džordžas iš ankstesnių santykių turi nesantuokinį sūnų. Jaunos moters širdyje išsikerojusi neapykanta vieną dieną Serenai pakiša mintį apie žmogžudystę. Ar pavyks Pembertonams nugalėti demonus, kurie kėsinasi sugriauti jų šeimos laimę?
Daugiau

Režisierius: Susanne Bier

Aktoriai: Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Rhys Ifans, Toby Jones, Sean Harris, Sam Reid, Blake Ritson, Ana Ularu, Kim Bodnia ...

Žanras: Drama

Metai: 2014

Šalis: USA, France, Czech Republic

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 0

KOMENTARAI 4
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. nikita31 30 gegužės 2015 13:45
  1. 0
  Gana idomus siuzetas , bet filmas vienkartinis ,antra karta ne ziureciau jau, aktoriai grazus ,vaidiba liux, 8 balai.
 2. nefertite 20 gegužės 2015 22:37
  1. 0
  man tai visai patiko, toks dramatiškas, parodantis žmogaus juodąją sielos pusę, šiaip ir aktoriai neblogai pasidarbavo :prankster:
 3. doza1937 21 vasario 2015 20:06
  1. +4
  Geras filmas.. Uzpises banalumas dramose ir romantiniuose filmuose, kuriuos nuspeji vos ne kaip prasideda filmas. Sis neturi banalumo (mano nuomone)...
  zodziu zjbs... :good:
 4. Canis4u 29 gruodžio 2014 18:42
  1. +1
  Kokia nuomone apie si filma? Vertas demesio? :)

Загрузка...