/ / Dėžinukai
Dėžinukai
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 4-02-2015

Dėžinukai The Boxtrolls

Milžiniško populiarumo sulaukusių animacinių filmų „Paranormanas“ bei „Koralaina ir slaptas pasaulis“ kūrėjai pristato populiarios Alano Snou pasakos „Čia gyvena monstrai“ ekranizaciją filme „Dėžinukai“.

Šeimų būna įvairių, tačiau mažojo Egio artimieji mažų mažiausiai nepanašūs į tradicinę šeimą... Našlaičiu likusį berniuką supa aibė įvairiaspalvių monstrų, keliančių siaubą Sūrbridžo gyventojams. Dėžinukais vadinamų pabaisų namai – požemių labirintai, jų drabužiai – dėžės, maistas – šiukšlės, o linksmiausia pramoga – gąsdinimas! Tačiau visoms istorijoms vieną dieną ateina galas – neapsikentusi nesibaigiančių monstrų išdaigų, miesto dezinfekcijos tarnyba nusprendžia nusikratyti pabaisomis, kurios, anot legendų, naktimis vagia Sūrbridžo gyventojų vaikus ir sūrį.

Tačiau ar dėžinukai iš tiesų yra tokie kraugeriški monstrai, kokiais juos piešia nieko apie pabaisas neišmanantys miestelėnai? Mažasis jų globotinis Egis ryžtasi kartą ir visiems laikams Sūrbridžo gyventojams įrodyti, jog mažieji dėžinukai – žavūs ir geraširdžiai sutvėrimai, labiau už viską bijantys... žmonių! Tačiau ne viskas pasirodo esą taip paprasta – Egio kelyje tyko aibė nuotykių, piktai nusiteikusių miestelėnų ir viena už kitą smagesnės dėžinukų išdaigos. Berniukui tenka misija ne tik apsaugoti savo draugus ir šeimą, tačiau ir užkariauti jam vis labiau patinkančios mergaitės širdį.
Daugiau

Režisierius: Graham Annable, Anthony Stacchi

Aktoriai: Elle Fanning, Simon Pegg, Toni Collette, Ben Kingsley, Isaac Hempstead Wright ...

Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija

Metai: 2014

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)

Reitingas

 • +2
KOMENTARAI 4
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Simonas2005 20 sausio 2018 16:17
  1. -1
  Gryna nesamonė
 2. hexyftw 31 gruodžio 2014 19:37
  1. 0
  XD tokius filmukus ziuret tai netgi idomu ;p
 3. FlyingBed 31 gruodžio 2014 00:07
  1. -1
  Nu as ir maciau
 4. justux204 30 gruodžio 2014 20:48
  1. -1
  Geras maciau kino teatre

loading...