/ / / Spaiderviko kronikos
Spaiderviko kronikos
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 6-11-2014

Spaiderviko kronikos The Spiderwick Chronicles

Iš trijų Greisų šeimos vaikų – dvynukų Džaredo ir Saimono (abus juos vaidina akt. F.Highmore‘as) ir Malorės (akt. S. Bolger) -daugiausia rūpesčių savo mamai kelia Džaredas. Ne todėl, kad būtų labai blogas berniukas... Tiesiog jis nuolat įsipainioja į pačias keisčiausias situacijas ir konfliktus.
Vieną dieną Helena (akt. M.L. Parker) nusprendžia su savo vaikais iš miesto persikelti į kaimą. Šeimynėlė apsigyvena paslaptingame ir kiek baugiame dėdės Artūro (akt. D. Strathairnas) name. Ir kuomet sename pastate ima dėtis keisti dalykai, visi vieningai nusprendžia, kad dėl to kaltas ne kas kitas, o tik Džaredas! Nebeapsikentęs, kad visuomet lieka kaltas, berniukas nusprendžia išsiaiškinti paslaptingų reiškinių priežastis. Neilgai trukus prieš brolių ir sesers akis atsiveria magiškas fėjų, nykštukų ir daugybės kitų fantastinių būtybių pasaulis, atnešantis ne tik netikėtų siurprizų, bet ir pavojingų nuotykių!
„Spaidervikų kronikos“ – tai populiarios knygų serijos ekranizacija, nukelianti žiūrovus į turtingą fantazijos, įtampos, greičio ir svaiginančių emocijų pasaulį, kuris sužavės ir vaikus, ir suaugusiuosius!
Daugiau

Režisierius: Mark Waters

Aktoriai: Freddie Highmore, Mary-Louise Parker, Nick Nolte, Sarah Bolger, Andrew McCarthy, Joan Plowright, David Strathairn, Seth Rogen, Martin Short, Jordy Benattar, Tod Fennell, Mariah Inger, Jeremy Lavalley, Lise Durocher-Viens, Tyler Patrick Jones ...

Žanras: Šeimai, Fantastinis, Nuotykių

Metai: 2008

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.676 749
 • 6.77818 364
 • +14
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. sumartyna 14 balandžio 2017 19:48
  1. 0
  Paliko ispudi. Tikrai geras filmas, verta ziureti. Labai patiks tiems, kurie megsta fantazija. smirk sunglasses i love it!
 2. ignasnacas 21 vasario 2016 19:40
  1. 0
  Geras filmas ir net nežinojau kad yra filmas :))))))

Загрузка...