/ / / Limbo
Limbo
Žiūrėti online

Treileris:

18-01-2015

Limbo

Filmas "LIMBO" yra juoda komedija apie vampyrus. Nutolusioje nuo miesto kolonijoje pavadinimu "LIMBO" gyvena vaikai vampyrai kurių amžius yra nuo 4 iki 120 metų, jie visi yra nesąžiningų suaugusių vampyrų aukos. Vaikais rūpinasi religinga, senyva moteriškė vardu Erda, kuri visą savo gyvenima paskyrė pasimetusių sielų paieškoms. Kartu su kitais vaikais vampyrais, gyveno ir pačio Drakulos anūkas, kuris niekuo neišsiskyrė nuo kitų vaikų, bet jo visi bijojo, nes nuo jo vieno žvilgsnio užvirdavo ne vien žmonių, bet ir vampyrų kraujas.
Daugiau

Režisierius: Ivan Noel

Aktoriai: Ana Maria Giunta, Toto Muyoz, Sabrina Ramos, Nicolai Ejrup Christensen, Janus Hald, Nils Hladik, Ida Matilde Kranker ...

Žanras: Komedija

Metai: 2014

Šalis: Argentina

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • +2

  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI1

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. deivydas 23 Sausio 2015 01:29
    1. 0
    Neeikvokit savo laiko, pievu pieva nei vienos juokingos vietos nebuvo, o žanras tik komedijos, nusivyliau vertintojais idb negalėtu būti auštesnis 3,4. Bet nieko keisto jugi Argentiniečiu kurtas filmas..
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...