/ / / Užkratas
Užkratas
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 27-01-2015

Užkratas Contagion

Pagal Scott Z. Burns ("Bornas. Galutinis tikslas", „Informatorius!") scenarijų sukurtas ir įvairiausiuose planetos kampeliuose (Makao, Čikaga, Atlanta, San Franciskas, Londonas, Ženeva, Abu Dabis, Honkongas) nufilmuotas filmas pasakoja apie žaibišku greičiu prasiveržusį naują, niekam nežinomą virusą, bei visuotinę baimę, kylančią iš nežinios, kaip su juo kovoti.

Žmoniją neseniai gąsdinę paukščių bei kiaulių gripai prieš šį naująjį virusą atrodo tarsi juokinga infekcija. Naujojo viruso užkratas sklinda oru arba yra perduodamas prisilietus prie infekuotojo. Ligonio gyvybę virusas pasiglemžia per keletą dienų, o norint išgyventi, rekomenduojama nieko neliesti ir net su niekuo nekalbėti.

Siekdami įveikti šį mirtiną virusą, jėgas suvienija geriausieji pasaulio medikai. Tačiau ir jie šįkart atrodo pasimetę ir bejėgiai: vakcinos nuo šio viruso nėra, ir niekas nežino, kaip gydyti užsikrėtusiuosius. O paprasti žmonės tuo tarpu bando išgyventi griūvančioje visuomenėje, kurioje panika sklinda greičiau nei pats virusas.
Daugiau

Režisierius: Steven Soderbergh

Aktoriai: Gwyneth Paltrow, Matt Damon, Kate Winslet, Jude Law, Laurence Fishburne, Marion Cotillard ...

Žanras: Drama, Fantastinis, Trileris

Metai: 2011

Šalis: USA, United Arab Emirates

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

 • 6.6197 867
 • 6.45345 881
 • +5
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. trust1024 28 sausio 2015 04:48
  1. +1
  Filmas nera nuobodus. Nebent be veiksmo negalit.. Siaip viskas savoj vietoj, nieko per daug gero it blogo.. IMDB reitingas - teisingas.
 2. belenkas 27 sausio 2015 22:31
  1. -3
  boooooring..

  ne nu žiauriai skurdus filmas, jo negelbėja net visas holivudo žvaigždynas.. kam pavyko išvengti nūdienių postringavimų apie paukščių, kiaulių gripus, virusus ir arabus teroristus, gal ir sudomins :)

Загрузка...