KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Geriausia, ką turiu
Geriausia, ką turiu
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BRRip 28-01-2015

Geriausia, ką turiu The Best of Me

Pirmoji meilė niekada nemiršta... Šis filmas sukurtas pagal romantinių istorijų meistro N. Sparkso („Amžinai tavo“, „Brangusis Džonai“, „Žinutė butelyje“) to paties pavadinimo romaną. Jame pasakojama Dosono (J. Marsdenas) ir jo mokyklos laikų simpatijos Amandos (M. Monaghan) meilės istorija. Du žmonės susitinka po dvidešimties nesimatymo metų, kai miršta jų bendras senas bičiulis, vardu Takas, atstojęs vaikinui tėvą. Kai Dosonui ir Amandai tenka susitikti su Tako advokatu, pora vėl neišvengiamai atsiduria drauge. Negana to, privalo pažvelgti tiesai į akis ir susitaikyti su skausminga praeitimi. Filmo pasakojimas rutuliojasi tiek praeityje, kai jaunuolių meilė dar tik stiprėjo, tiek dabartyje, kai juodu abu Tako namuose krausto veliono daiktus.

Dosonas užaugo nestabilioje ir smurtaujančioje šeimoje, jo tėvas buvo įsivėlęs į kriminalinę veiklą. Jaunuolis anksti pabėgo iš namų ir prieglobstį rado pas geraširdį našlį Taką (G. McRaney). Šis rūpinosi Dosonu tarsi tikru sūnumi. Dosonas išaugo sumanus ir nuovokus vaikis, tačiau neturėjo galimybės mokytis koledže, nes viskam sutrukdė tragiškas įvykis, dėl kurio jaunuolis buvo įkalintas aštuonerius metus. Amanda tapo ta mergina, kuri gebėjo pamatyti tai, ką jis turi geriausia, ir visaip skatino vaikiną patį kurti savo gyvenimą, o ne pasiduoti smurtaujančio tėvo įtakai ir reiklavimams.

Kai Dosonas atsidūrė kalėjime, visi jųdviejų planai pasikeitė, o Amanda galiausiai buvo priversta judėti pirmyn. Kai juodu su Dosonu vėl susitinka, ji jau turi sutuoktinį, su kuriuo nesijaučia labai laiminga, ir bemaž suaugusį sūnų, kuris ketina studijuoti koledže. Dosonas dirba naftos gavybos platformoje. Jis kone stebuklingu būdu liko gyvas per sprogimą, tad nenuostabu, kad nuolat galvoja apie savo gyvenimo prasmę.

Dosono ir Amandos meilė yra nesavanaudiška. Jie nori pažadinti tai, ką mano vienas kito esant geriausia, ir dėl to abu pasiryžę ką nors paaukoti. Kaip tvirtina Dosonas: Amanda yra „geriausia, ką jis turi“. Filmas tikrai patiks N. Sparkso gerbėjams ir visiems, pasiilgusiems nebanalios romantikos.
Daugiau

Režisierius: Michael Hoffman

Aktoriai: Michelle Monaghan, Liana Liberato, James Marsden, Luke Bracey, Caroline Goodall ...

Žanras: Romantinis, Drama

Metai: 2014

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, dvibalsis)

Reitingas

 • +32

KOMENTARAI 6
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Kebabas69 20 rugpjūčio 2016 03:10
  1. +1
  Gražus filmas. Siūlau visiems romantikams pažiūrėti ;) Ne veltui filmas pastatytas pagal Nicholo Sparkso romaną. Jo knygos tapusios filmais yra įdomios ir vertos dėmesio. :)
 2. filmautoja 30 rugpjūčio 2015 23:46
  1. 0
  pradzia siek tiek nobodoka, bet pabaiga atperka ja
 3. bureja 11 vasario 2015 02:23
  1. -2
  neverkit, mergaites... begalo banali istorija :)
 4. zibuciukas1 9 vasario 2015 18:39
  1. +3
  Nuostabus, nejo nustoti verkti..
 5. logina 31 sausio 2015 13:42
  1. +14
  Žiauriai geras, nebeatsimenu kada tiek verkiau
 6. nauckunaite 31 sausio 2015 05:14
  1. +8
  super, labai patiko

loading...