KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Dangus aukštai
Dangus aukštai
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 7-02-2015

Dangus aukštai Higher Ground

Žinomos amerikiečių kino aktorės, "Oskaro" nominantės Veros Farmigos režisūrinis debiutas. Filmas apima beveik tris dešimtmečius Karolinos Brigs gyvenimo, kurio kulminacija tapo autoavarija, kai jos metu vos nežūna Karolinos mažametė dukra. Po šio įvykio Karolina bei jos vyras roko muzikantas įtiki dieviškuoju apsireiškimu ir tampa aktyviais religinės bendruomenės nariais. Tačiau gyvenimo kirčiai klibina jos tikėjimą, privesdami prie konflikto tarp jo ir šeimos, tarp meilės Dievui ir meilės savo šeimai.

Pastatyta pagal autobiografinę scenarijaus autorės Carolyn S. Briggs knygą "This Dark World".
Daugiau

Režisierius: Vera Farmiga

Aktoriai: Vera Farmiga, Joshua Leonard, Norbert Leo Butz, Taissa Farmiga, Dagmara Dominczyk, John Hawkes, Bill Irwin, Ebon Moss-Bachrach, Donna Murphy ...

Žanras: Drama

Metai: 2011

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 0

KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. kaamila 29 rugpjūčio 2018 15:42
    1. 0
    Lengva tikėti, kuomet viskas klostosi pagal žmogaus norus ir greitai susvyruojama, kai viskas pradeda vykti pagal Dievo norą. Tad kartais žmogaus noras atitinka Dievo norą, o kartais ne. O juk žmogui, labai sunku paleisti savos norus ir malonumus tik dėl tikėjimo.. Tikėjimo, kuriame turi tik tikėti, kad Biblija yra Dievo žodis ir nesitikėti, kad visada bus malonu..

Загрузка...