/ / / Blefas
HDTVRip 8-02-2015

Blefas Bluff storia di truffe e di imbroglioni

Ypatingai sėkminga amerikiečių režisieriaus, puikaus stilisto George Roy Hillo retro komedija apie simpatiškus profesionalius sukčius “Afera” (“The sting”) ne tik laimėjo “Oskarus” 1973 metais bet ir paskatino įvairių šalių kinematografininkus sukurti savas versijas. Lenkai sukūrė mums gerai žinomą “Va bank” (rež.J.Machulski). Italas Sergio Corbucci – “Blefą”. Tai vienas iš smagiausių filmų apie aferistus, kuriame garsiam daininkui puikiai akomponuoja tarptautinė žvaigždė Anthony Quinn (”Graikas Zorba”, “Kelias”, “Paryžiaus katedra”).

Du sukčiai vaidinami A.Celentano ir A.Quinno viens kitam nė kiek nenusileidžia. Iki pat filmo finalo neaišku, kuris kurį apgaus ir, kuris pasirodys kietesnis. Bet žiūrovui norisi, kad jiedu būtų vienoje barikados pusėje, nes abu persekioja mafija, o Anthony Quinno herojaus duktė - tikra gražuolė, dėl kurios verta pakovoti. Mūsų kino ekranuose šis filmas buvo labai sėkmingai rodomas. Ir jo finalą nedaugeliui pavyko atspėti.
Daugiau

Režisierius: Sergio Corbucci

Aktoriai: Anthony Quinn, Adriano Celentano, Capucine, Corinne Clery, Attilio Dottesioir ...

Žanras: Komedija, Kriminalinis

Metai: 1976

Šalis: Italy

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • +3

  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...