KĄ DARYTI, JEI TINKLALAPIS FILMUX.ORG NEPASIEKIAMAS? PAGALBA

/ / Sausas įstatymas
Sausas įstatymas
Sausas įstatymas
Žiūrėti online
BRRip 2-12-2014

Sausas įstatymas (1 Sezonas) Boardwalk Empire (Season 1)

Atlantik Sitis, 1920 m. Kai Amerikoje paskelbiamas „sausasis įstatymas“, žmonės, iki tol buvę už įstatymo ribų, tampa tikraisiais padėties šeimininkais. Politikas Nakis Tompsonas ne tik laviruoja tarp vyriausybės atstovų, konkurentų, lobistų, bet ir už vadelių laiko gimstantį naują mafijos pasaulį. Be jo žinios nevyksta nieko. Mafijos vadai Lakis Lučianas, Arnoldas Rotšteinas ir net garsusis Alas Kaponė - Nakis Tompsonas palaiko ryšius su visais, kurie tik gali būti jam naudingi. „Sopranų“ kūrėjas Terensas Vinteris (Terence Winter) pristato naujausią savo darbą, kurį kuriant jam talkino legendinis režisierius Martinas Skorsezė (Martin Scorsese).
Daugiau

Režisierius: Terence Winter

Aktoriai: Steve Buscemi, Kelly Macdonald, Michael Pitt, Michael Shannon, Shea Whigham, Aleksa Palladino, William Hill, Michael Stuhlbarg ...

Žanras: Kriminalinis, Drama, Istorinis

Metai: 2010

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • +15
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. ArnasWhoop 17 vasario 2017 23:59
    1. 0
    Sveiki, jau nepirmą kartą pastebiu jog norit pradėti žiurėti tam tikras serijas pavizdžiu, kad "Sausas įstatymas" nuo pirmo sezono, aš negliu paspaudžiu "play"
    mygtuką viršuje serijos raudonomis raidėmis parašytą kad trūksta mp4 failo. Tai kaip supratau yra pati serija, tai reiškia, kad jūs serija ištrynėte arba kažkaip išsitrynė, tačiau tai yra nesvarbu, nes tai vyksta ir su kitomis serijomis tiek Pirmas sezonas "karalystė" bei dar daug kitų ar galėsite išspręsti šia problemą.

Загрузка...