KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Kristaus kančia
Kristaus kančia
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 27-03-2016

Kristaus kančia The Passion of the Christ

Kas nužudė Jėzų Kristų? Po paskutinės vakarienės su savo mokiniais Jėzus Kristus pasilieka pasimelsti alyvų sode. Išganytojo ramybę ir susikaupimą sudrumsčia šėtonas žmogiškame pavidale. Į sodą įsiveržę išdaviko Judo atsiųsti kareiviai suima Jėzų.

Nieko nelaukdami fariziejai jį apkaltina erezija, Dievo niekinimu ir kitomis religijos nuodėmėmis, o aukštas žydų kunigas Kaipas pasmerkia mirčiai. Jėzus bus žiauriai nuplaktas, neš savo kryžių į Golgotos kalną ir bus negailestingai nukryžiuotas

Religinis epas, pasakojantis apie paskutines dvylika Kristaus gyvenimo valandų Žemėje, dėl scenų, kuriose aukščiausi žydų kunigai reikalauja Kristaus nukryžiavimo ir su malonumu stebi egzekuciją, buvo kaltinamas anti-semitizmu. Dauguma žydų tikėjimo atstovų po religinio epo peržiūros pareiškė, kad jis pasibjaurėtinas, draustinas ir skatina rasinę neapykantą.

Drama "Narsioji širdis" režisierius bei garsus Holivudo aktorius Melas Gibsonas įgyvendino net 12 metų puoselėtą idėją: atidžiai išstudijavęs šv. Evangeliją, režisierius filmavimo metu ryžosi prisiminti Lotynų ir Aramėjų kalbas. Būtent jomis bendrauja pagrindinius herojus vaidinantys aktoriai.

Jėzaus nukryžiavimo scena buvo filmuojama dvi savaites, kurios metu aktorius Jamesas Caviezelis turėjo kasdien nešti 75 kg sveriantį kryžių. Vos pradėjęs filmuotis, Jimas išsinarino petį, o kasdien nešant kryžių jis vis negijo. Ne gana to, kiekvieną rytą prieš filmavimą, nuo antros valandos nakties iki dešimtos ryto, pagrindinio vaidmens atlikėjas būdavo grimuojamas. Filmavimas vyko Italijoje žiemos metu, tuo tarpu aktorius dėvėjo tik strėnjuostę. Porą dienų buvo taip šalta, kad aktorius negalėjo net kalbėti. "Tačiau aš dėkuju Dievui už galimybę suvaidinti geriausią vaidmenį mano gyvenime - visos mano kančios buvo vertos "Kristaus kančios", - tvirtina Jimas.

Pusę metų prieš JAV kino teatruose pasirodant kontraversiškąjam religiniam epui "Kristaus kančia", Melas Gibsonas sulaužė savo priesaiką niekam nerodyti šio filmo anksčiau už oficialią peržiūrą. Gailestingumo vardan jis patenkino vieno mirštančio kunigo prašymą ir suorganizavo specialų peržiūros seansą tik jam vienam. Kunigas žiūrėjo filmą gerokai anksčiau už visus kitus tik su viena sąlyga - po peržiūros, filmo video kopija buvo iš karto sunaikinta.

35-erių metų Jimas Caviezelis, suvaidinęs Jėzų Kristų buvo Romos Popiežiaus palaimintas. Pats aktorius yra praktikuojantis katalikas. Kiekvieną religinio epo "Kristaus kančia" filmavimo rytą jis melsdavosi 15 minučių ir kas vakarą lankydavosi pamaldose.

Brazilijoje, žiūrėdamas religinį epą mirė 43-jų metų pastorius Žozi Suarisas. 2004 vasario mėnesį JAV Kanzaso valstijoje per kulminacinę Jėzaus nukryžiavimo sceną mirė 56-rių metų Pegi Skot.
Daugiau

Režisierius: Mel Gibson

Aktoriai: James Caviezel, Maia Morgenstern, Christo Jivkov, Francesco De Vito, Monica Bellucci, Mattia Sbragia, Toni Bertorelli, Luca Lionello, Hristo Shopov, Claudia Gerini ...

Žanras: Istorinis, Drama

Metai: 2004

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • +4

KOMENTARAI 3
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. technics 1 balandžio 2018 16:23
  1. 0
  nematau del ko cia taip eme i sirdi tie kunigai ir numire isijaute.Juk zmonija nei kiek nepasikeite nei pries kristu nei po jo.Panasiu kanciu isgyveno belekiek zmoniu.Vergija,karai,tremtys ir t.t.Kai salia vieno jegos iskyla kita,pirmoji imasi kryziavimo:)p pvz:valstiecius kryziuoja media su koncervu pagalba:)p Ir tokiu situaciju belekiek
 2. Lets Play 11 vasario 2015 23:53
  1. +2
  Puikus Mel Gibson darbas.
  1. Zarinas 1 balandžio 2018 09:27
   1. 0
   Fantastiskas ir geriausias Caviezelio vaidmuo

Загрузка...