KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Seni užrašai
Seni užrašai
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BRRip 15-03-2015

Seni užrašai The Rewrite

Plevėsa rašytojas beprotiškai pamilsta moterį ir įsipainioja į juokingai sudėtingą meilės istoriją. Beliekia pridurti, kad išsiblaškiusį įsimylėjelį vaidina šelmis Hughas Grantas.

Keitas Michaelsas (akt. Hugh Grantas) – plevėsa britų scenaristas. Kadaise, geistas moterų ir talento gerbėjų, 1998 metais, jis laimėjo prestižiškąjį „Oskaro“ apdovanojimą už geriausią filmo scenarijų, ir... užmigo ant laurų.

Šiandien Keitas viso labo išsiskyręs, vienišas ir viską pralėbavęs bankrutavęs rašytojėlis, kurio talento seniai niekas nepamena. Prispaustas finansinių sunkumų, jis ryžtasi perlipti savo orumą ir priimti iš pradžių jo visai neviliojusį darbo pasiūlymą – pradėti dėstytojo karjerą.

Jis įsidarbina nedideliame, mažai kam žinomame koledže, kur mokosi toli gražu ne patys gabiausi studentai ir sukandęs dantis imasi juos mokyti scenarijų rašymo paslapčių. Tačiau vieną jo pilką kasdienybę praskaidrina netikėta pažintis su žavia vieniša mamyte... Keito širdyje suliespnoja jausmai ir jis įsisuka romantišką nusispratimų kupiną karusėlę.

Gyvenimo netikėtumų žavesys ir tikrų jausmų viltis – komedija The Rewrite“ gardus kąsnelis ir įsimylėjeliams, ir dar tik svajojantiems apie gyvenimo meilę.

Filmo režisierius Marcas Lawrence’as pagrindinį filmo vaidmenį nė nedvejodamas pasiūlė žaviajam britui, o šis iškart sutiko. Tam yra net kelios priežastys. Pirmoji, tai nebus pirmasis judviejų bendras darbas, nes Hughas Grantas savo talentą režisieriui jau įrodė vaidindamas jo juostoje „Įsimylėti per dvi savaites“. Antra, na, kas gi dar labiau tiktų gyvenime pasimetusio rašytojo, tačiau velnioniškai žavaus vyro vaidmeniui, jei ne lovelasas H. Grantas?
Daugiau

Režisierius: Marc Lawrence

Aktoriai: J.K. Simmons, Marisa Tomei, Allison Janney, Hugh Grant, Aja Naomi King, Olivia Luccardi, Chris Elliott, Bella Heathcote, Maggie Geha, Caroline Aaron, Annie Q., Karen Pittman, Andrew Keenan-Bolger, Nicole Patrick, Emily Morden ...

Žanras: Komedija, Romantinis

Metai: 2014

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • +2

KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. Ode 21 kovo 2015 02:54
    1. 0
    is tiesu tai nei daug komedijos, nei daug romantikos, bet bendrai filmas visai neblogas, lengvas toks, tikrai Granto stiliaus :)

Загрузка...