/ / / Oda, kurioje gyvenu
Oda, kurioje gyvenu
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 24-07-2014

Oda, kurioje gyvenu The Skin I Live In

Tai keršto drama, sukurta remiantis drąsiu garsaus prancūzų rašytojo ir scenaristo Thierry Jonquet romanu „Tarantulas“, atvirai ir be pagražinimų atskleidžiančiame visą šiuolaikinės visuomenės žiaurumą, persmelktą nepakantumo ir keršto.

Garsaus plastinės chirurgijos specialisto Rišaro Lafargo (akt. Antonio Banderasas) namų sienos slepia daugybę tamsių paslapčių.

Jo pilies rūsyje įrengta operacinė, o namuose įkalinta pagalbininkė ir partnerė Eva (akt. Elena Anaya), kuriai į viešumą leidžiama išeiti tik per prabangius vakarėlius ir paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį, kai Rišaras su Eva vyksta lankyti psichiatrijos ligoninėje gydomos jaunos merginos.

Eva ne vienintelė Rišaro namų įkaitė, rūsyje įkalintas tūno ir grandinėmis sukaustytas vaikinas, kurį žiauriai kankina paslaptingas vyras, vadinamas Tarantulo vardu. Kas sieja visus šiuos žmones ir kokios dar paslaptys glūdi už storų Rišaro pilies sienų?
Daugiau

Režisierius: Pedro Almodóvar

Aktoriai: Antonio Banderas, Elena Anaya, Blanca Suárez, Jan Cornet, Marisa Paredes, Bárbara Lennie, Fernando Cayo, Buika, Roberto Álamo, Eduard Fernández, Isabel Blanco, José Luis Gómez ...

Žanras: Trileris

Metai: 2011

Šalis: Spain

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.6118 256
 • 7.40563 936
 • +3
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Zarinas 15 vasario 2019 22:38
  1. 0
  Raunantis stoga filmas.

Загрузка...