Pagrindinis / Filmai / Veiksmo / Rūkstantys tūzai
Rūkstantys tūzai
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 20-07-2014

Rūkstantys tūzai Smokin' Aces

Režisieriaus Joe‘o Carnahano kriminalinėje veiksmo justoje „Rūkstantys tūzai“ surinktas visas aktorių žvaigždynas. Šalia Beno Afflecko, Andy‘o Garcia, Jeremy‘io Piveno, Ray‘aus Liotta‘os ir Martino Hendersono didžiajame ekrane debiutuoja ir muzikos pasaulio žvaigždės – Alicia Keys ir Common.

Mafijos vadeiva Primo Sparazza (akt. Josephas Ruskinas) pažada apvalią sumelę už Badžio Izraelio, dar turinčio Tūzo pravardę (akt. Jeremy‘is Pivenas), galvą. Tūzas yra vieno Las Vegaso viešbučio scenos magas - mėgėjas, nusprendęs liudyti teisme prieš miesto mafiją. Federalinis tyrimų biuras, nujausdamas, jog gali pasinaudoti Tūzu, kad pričiuptų mafijos bosą, paskiria būsimajam liudytojui dviejų FTB agentų (akt. Ray‘us Liotta ir Ryanas Reynoldsas) apsaugą. Agentai nusprendžia, kad saugiausia vieta laukti yra viešbučio „Lake Tahoe“ apartamentai viršutiniame aukšte.

Kai žinia apie atlygį už Tūzo galvą pasklinda samdomų žudikų ir norinčių jais tapti sluoksniuose, visi staiga suvokia, kad tai puiki proga susišluoti apvalią sumelę ir išsirengia į vargšo mago medžioklę. Badis Izraelis, saugomas dviejų FTB agentų, leidžia laiką viešbučio apartamentuose, o marga žudikų kompanija dalyvauja lenktynėse vieni su kitais bei su laiku šioje makabriškoje Tūzo eliminavimo rungtyje.
Daugiau

Režisierius: Joe Carnahan

Aktoriai: Jeremy Piven, Ben Affleck, Jason Bateman, Andy Garcia, Alicia Keys, Ray Liotta, Ryan Reynolds, Peter Berg, Martin Henderson, Taraji P. Henson ...

Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama

Metai: 2006

Šalis: UK, France, USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.7129 911
 • 7.39453 241
 • 6
 • 1
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. aferistas1 17 balandžio 2018 00:44
  1. 0
  Geras kriminalinis filmas su daug veiksmo ir geru aktoriu zvaigzdynu. 9 is 10.
 2. Zarinas 15 balandžio 2018 09:17
  1. 0
  geras filmas apie mafukus su twistu gale

Loading...