/ / / Laukinė
Laukinė
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 4-08-2015

Laukinė Wild

Šeril – jauna ir žavi moteris, tačiau visiškai paklydusi asmenybė. Žlugusi santuoka, priklausomybė heroinui, alkoholis, nesuskaičiuojama daugybė vienos nakties nuotykių su nepažįstamaisiais, širdį draskanti vienintelio brangaus žmogaus – motinos – netektis... Po daugybės tokio nerūpestingo ir chaotiško gyvenimo metų, vieną dieną, ji stabteli ir supranta, kad viskas yra visai ne taip, kaip turėtų būti ir jei tai tęsis toliau, rytdienos ji gali ir nesulaukti.

Pati savęs išsigandusi mergina priima skubų sprendimą – ji nusprendžia leistis į 1771 kilometro kelionę pėsčiomis. Persekiojama mamos atminimo, visiškai be jokios žygeiviškos patirties, į kelią ji leidžiasi vienui viena. Šeril tiki, kad kelionėje ji išpirks savo nuodėmes ir pagaliau ras dvasios ramybę, bet ji nė nutuokia, kokie išbandymai ir sunkumai jos lauks...

Šio filmo siužetas – ne iš piršto laužtas. Drama „Laukinė“ sukurtas pagal tikrą amerikiečių rašytojos Cheryl Strayed istoriją. Beje, šią istoriją kino studijai pasiūlė pati Reese Whitherspoon – vos perskaičiusi Ch. Staryed knygą. Aktorė nedvejodama nusprendė, kad tai puikus siužetas geram filmui.

Įstabią ir vilties kupiną istoriją apie kelyje savęs ieškančią moterį didžiuosiuose kino ekranuose pristato talentingas trejetukas – filmo režisierius Jean-Marc Vallée (lietuviams žinomas, kaip filmo „Dalaso klubas“ kūrėjas), „Oskaro“ laureatė žavioji aktorė Reese Whitherspoon ir „Laukinės“ scenarijų parašęs, įkvėpiančių romanų autorius Nick Hornby (visai neseniai Lietuvoje buvo rodoma pagal jo knygą sukurta komedija „Ilgas kelias žemyn“).

Kelionė be konkretaus tikslo ir grįžimo datos – tai visai ne bėgimas nuo problemų, o geriausias būdas susidėlioti mintis ir, paklydus, vėl atrasti tikrąjį save. Mintis ne nauja, tačiau pateikta kaip niekad įtaigiai. Aktorei R.Whiterspoon prognozuojamas „Oskaras“ geriausios aktorės kategorijoje.
Daugiau

Režisierius: Jean-Marc Vallée

Aktoriai: Reese Witherspoon, Gaby Hoffmann, Laura Dern, Michiel Huisman, Kevin O. Rankin ...

Žanras: Drama, Biografinis

Metai: 2014

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.1106 055
 • 7.1642 376
 • +3
KOMENTARAI 7
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. nikita31 9 rugpjūčio 2015 13:38
  1. +1
  rimta drama ,vercia susimastyti kiekvienam , neblogas filmas.
 2. KietsVyrs 30 balandžio 2015 11:32
  1. +1
  "Into the wild" - istorija daug įdomesnė ir užkėlė gan aukštą kartelę tokio tipo filmams. Filmo tematika - motina suserga vėžiu, dukra tampa paleistuve, sugriauna šeimą, problemos užgulą jos pečius ir ji pabėga į gamtą. Oh, come on.... a typical boring story...
 3. Tita 18 balandžio 2015 23:59
  1. 0
  Kelionė. Vaizdai. Žmonės. Garsai. Pojūčiai. Nusivylimas. Širdgėla. Skausmas. Skausmas. Skausmas. Ašaros. Skausmo upės. Jos po truputį džiūsta.. Sausėja.. Likusi bala. Vos įmatomi. Saulės spinduliai. Savikonsolidacija. Atleidimas. Gera. Geriau..
 4. ramunyte 7 balandžio 2015 19:59
  1. +3
  Gal ir trūko veiksmo, tačiau priverčia susimąstyti. Vertas dėmesio filmas :)
 5. dar-viena-visatos-dulkele 30 kovo 2015 02:32
  1. +7
  [i]Man asmeniškai trūko kažko.Veiksmo ar nuotykių...Nežinau.
  Pradžioje belaukiant filmo tikėjausi truputį daugiau.
  Čia kaip silpnesnė ,,Into the Wild'' arba ,,127 Hours'' versija.
  Nesistebiu,kad ir IMDB įvertinimas mažesnis.
  Praėjo didžiulė filmo dalis,kol pasirodė intriga,kuri įtikino,koks svarbus ir prasmingas šis žygis jai iš tiesų yra.Tik pradėjus suprasti kokį sunkų gyvenimo kelią ji praėjo,pradedi kaip žiūrovas rūpintis ir trokšti,jog ji pasiektų tikslą,bei išgytų sieloj.Visa istorijos prasmė pasirodė vos ne pabaigoje. Tad pradžioje buvau kiek suglumusi.
  Bet apskritai,visa tai nublanksta dėl įkvepiančios istorijos dalies,kad ir moteriškoji lytis išdrįso imtis šio tikslo,nepabūgo esamų pavojų.Žavi paprastumas tiesiog būnant žmogumi.Tikrumas.Stiprybė.[/i]
 6. Antoshke 28 kovo 2015 20:31
  1. +1
  
  Цитата: Miss Atomic Bomb
  Inspiracija.


  Pakomentuokite :)
 7. Miss Atomic Bomb 28 kovo 2015 16:56
  1. +1
  Inspiracija.

Загрузка...