Barabas / Barabbas (2012)
/ / / Barabas

Playing on

Player HTML5
 1. Treileris
 2. Pažymėti
 1. Neveikia
 2. Išjungti
loading...
Barabas

Barabas

Barabbas
Vaidybinis filmas sukurtas pagal švedų rašytojo, Nobelio premijos laureato Pero Lagerkvisto to paties pavadinimo romaną. Tai istorija apie liūdnai pagarsėjusį plėšiką Barabą, kuriam buvo suteikta malonė gyventi, o nukryžiuotas buvo Jėzus.

Barabas buvo vertas mirties kaip vagis ir žudikas. Judėjoje bausmės buvo vykdomos aikštėse ir švenčių metu. Pagal tradiciją susirinkę miestiečiai galėjo išgelbėti vieną iš nuteistųjų. Minia pareikalavo Poncijaus Piloto paleisti Barabą, o mirčiai pasmerkti Jėzų Kristų.

Prieš trejus metus iki šių įvykių Barabas jau buvo gerai žinomas niekšas ir piktadarys. Tuo metu jis stengėsi praturtėti, kad užkariautų gražuolės Ester širdį. Tačiau atmetusi jo merginimąsi ji visur lydėjo savo mokytoją ir pranašą Jėzų iš Nazareto. Netrukus Barabas prisideda prie fanatiko Kedaro būrio. Šis nusprendęs išvesti romėnus iš Judėjos.

Po Kristaus nukryžiavimo Barabo gyvenime ir sieloje viskas apsiverčia. Jis iš naujo peržvelgia savo gyvenimą ir suvokia, kad žuvo nepaprastas žmogus, o jam, niekingam padarui, buvo suteikta galimybė. Jo laukia įvairūs išbandymai, o širdyje gimsta tikra meilė. Tačiau visi įsitikinę, kad Barabas beširdis. Naujai atrasta meilė ir tikėjimas padeda Barabui pradėti naują gyvenimo kelią.

Šioje dramoje pateikiama sava Barabo gyvenimo versija, nes Evangelijoje apie tai ničnieko nepasakyta.
Daugiau
 1. Režisierius:Roger Young.
 2. Aktoriai:Billy Zane, Cristiana Capotondi, Filippo Nigro, Anna Valle, Tommaso Ramenghi, Hristo Shopov ...
 3. Žanras:Drama.
 4. Šalis:USA, Italy
 5. Kalba:Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
 1. Metai:2012
 2. Kokybė:HDTVRip

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Night mode