Pagrindinis / Filmai / Romantiniai / Romeo ir Džuljeta
Romeo ir Džuljeta
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BRRip 12-05-2015

Romeo ir Džuljeta Romeo + Juliet

Garsiosios V.Šekspyro pirmosios pjesės eilutės ir gyva šios įdomios istorijos kalba suviliojo režisierių Baz Luhrmann imtis kurti modernią ekraninę versiją. Žiūrovas atsiduria Amerikoje, Verona Byče, seksualiame, žiauriame pasaulyje, kuris nėra nei ateitis, nei praeitis, kurį valdo dvi konkuruojančios šeimos Kapulečiai ir Montekiai.
Kurdamas filmą, režisierius stengėsi vengti išgryninto, elitiško, sustingusio, sceninio klasikinės pjesės interpretavimo. Jis leido aktoriams deklamuoti garsius Šekspyro tekstus sava, amerikietiška tartimi.
Romeo vaidmens atlikėjas Leonardui Di Caprio, kaip geriausiam aktoriui, teko Sidabro lokys už vaidmenį filme “ROMEO IR DŽULJETA”. Filmui paskirtas ir specialusis Alfredo Bauerio prizas.
Džuljetos vaidmens atlikėją režisierius rinkosi labai ilgai. Džiuljeta, jo manymu, protinga ir ryžtinga mergaitė. Ji nusprendžia tuoktis, ji nusprendžia gerti nuodus, ji yra pjesės varomoji jėga. 16-metė Claire Danes jam pasirodė ne pagal metus subrendusi. Jis nė karto nepasigailėjo pasirinkęs ją.
Daugiau

Režisierius: Baz Luhrmann

Aktoriai: Leonardo DiCaprio, Claire Danes, John Leguizamo, Harold Perrineau, Pete Postlethwaite, Paul Sorvino, Brian Dennehy ...

Žanras: Drama, Romantinis

Metai: 1996

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • 6.8186 237
  • 7.29240 583
  • +5
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. _winchester_ 25 vasario 2019 00:46
    1. 0
    Truko keliu sekundžių ir viskas butų kitaip pasibaige... Gaila labai tiesiog, galejo kaip nors pastebeti ar palaukti bet nebutu gi filmas 😭 O taip tai labai fainas ta pradžia buvo superine išvis 10/10 😭❤️

Loading...