KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Teddy bear (2012)
Teddy bear (2012)
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

DVDRip 20-06-2015

Teddy bear (2012)

„10 valandų iki rojaus“ – pirmasis režisieriaus Madso Matthieseno pilno metro filmas, sukurtas vystant 2007-aisiais pristatyto trumpo metro filmo „Denisas“ (orig. „Dennis“) istoriją. Abiejuose filmuose pagrindiniu veikėju tapęs profesionalus kultūristas Kimas Koldas - mažų mažiausiai įspūdingas. 193 cm ūgio, 140 kilogramų svorio raumeningas milžinas, prabylantis giliu ir ramiu balsu griauna visuomenėje vyraujančius mitus apie kultūristus ir parodo, jog net ir milžinais vadinamuose vyruose kartais slepiasi maži ir baikštūs berniukai.

Sundance kino festivalyje už geriausią režisūrą apdovanotas filmas stebina savo paprastumu. Gana statiška ir lėta juosta, kurioje nerasite jokių staigių ar netikėtų siužeto vingių 92 peržiūros minutes paverčia vos viena akimirka, kurioje verda realybė, apipinta žemiškais ir paprastais norais.

Denisas (akt. Kim Kold) – giliomis raukšlėmis išvagotas 30 metų raumenų ir tatuiruočių kalnas, gyvenantis su mama (akt. Elsebeth Steentoft). Pastaroji – nervinga ir valdinga asmenybė, reguliuojanti kiekvieną kultūrizmu užsiimančio sūnaus žingsnį. Dienoms slenkant namai – sporto salė – namai režimu, Deniso gyvenime nelieka vietos pramogoms ir moterims, šalia kurių jis tampa tylinčiu, žemyn akis nudelbusiu vyruku. Nepaisant to, tarsi vaikas naivus geraširdis vyras svajoja apie tikrą meilę, šeimą ir kitokį gyvenimą. Vieną dieną, tarsi pelė po šluota gyvenęs Denisas ryžtasi paprieštarauti mamai ir išvykti į Tailandą, kur, anot gandų, susirasti žmoną – vieni juokai. Auksine širdim apdovanotas milžinas leidžiasi į meilės paieškas, tačiau net ir viešint Tailande visų pirma derėtų užsukti į sporto salę...

„10 valandų iki rojaus“ – tai šilta ir švelni drama apie asmenybės brendimą, šeimos saitus ir tėvų įtaką mūsų gyvenimams. Įtaigi ir tikroviška juosta paneigia visuomenėje vyraujančius stereotipus apie kultūristus ir pristato vieną jų – geraširdį, pagarbų ir mielą vyrą, teieškantį meilės ir žmogiškosios šilumos.
Daugiau

Režisierius: Mads Matthiesen

Aktoriai: Kim Kold, David Winters, Elsebeth Steentoft, Barbara Zatler, Lamaiporn Hougaard ...

Žanras: Drama

Metai: 2012

Šalis: Denmark

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

 • 0

KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. moblizz 23 birželio 2015 20:33
  1. 0
  tiek rasei ir bereikalo, paziurek dar kelis kartus ta filma kol suprasi, kokia esme to filmo.avataras viska pasako apie tave kad dar gyvenimo mazai tuerejai. filmas puikus jis labiau tiktu moterims. bet gali ir vyrai gyvenimas pamokantis toks.
 2. Want3d 21 birželio 2015 16:00
  1. 0
  Vaiku darzelis... Nezinau, ar tai mes jau tokie prarade pagarbas tevams, ar vistik sie skandinavai nesveikai perdetai i visa tai ziuri. Juk ne transeksuala isiziurejo. Sunku ziureti, ka nelabai supranti kitos tautos,ju supratimo... Vietomis atrodo jog net nervuoja kai kurie ju elgesio daykai... Kita vertus, susimastai,jog gal tai mes pernelyg toli pastume morales normas ir i viska ziurime pernelyg neatsakingai...

loading...