/ / Meilužės
Meilužės
Žiūrėti online

Treileris:

17-09-2015

Meilužės (3 Sezonas) Mistresses (Season 3)

Sveiki atvykę į provokuojančią ir jaudinančią dramą apie gėdingus keturių erotiškos ir žaismingos grupės draugių gyvenimus. Kiekviena yra pakeliui į savęs atradimą, kai jos drąsiai sutinka kelionę kartu.

Susipažinkite su Savi (Alisa Milano): karjeros siekianti moteris, dirbanti ties kitu savo gyvenimo tarpsniu – ir profesiniu, ir asmeniniu. Kol ji ir jos vyras, Haris (Bretas Takeris), bando susikurti šeimą, tuo pat metu ji stengiasi įtikti savo partneriui teisės firmoje. Savi laisvos dvasios ir kaprizinga jaunesnioji sesuo, Džoselina (Džes Makalan), negalėtų būti labiau skirtinga: vieniša, nuolat mezga romanus ir šėlsta, ir šiuo metu dažnai atsiremia į savo vyresnėlę. Jų bendra geriausia draugė, Eipril (Rochelė Aytes), dabartinė našlė ir dviejų vaikų motina, atgaivina savo gyvenimą po tragedijos ir mokosi gyventi toliau su savo artimiausių draugų parama ir pamokymu. O jos draugė Karen (Yunjin Kim): sėkminga gydytoja su savo praktika, vėl prisijungia prie merginų po to, kai jos įsipainiojimas į sudėtingus santykius su pacientu nueina per toli.

„Meilužės" – gašli nauja drama apie draugių grupę, kurios pagaunamos susijaudinimo audrose ir savęs atradime, paslaptyje ir išdavystėje ir yra susaistytos sudėtingų santykių, kuriuos jos sukūrė.
Daugiau

Režisierius: K.J. Steinberg

Aktoriai: Alyssa Milano, Yunjin Kim, Rochelle Aytes, Jes Macallan, Brett Tucker, Erik Stocklin ...

Žanras: Drama, Trileris

Metai: 2015

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Megėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.111 474
 • 7.2733 700
 • +1
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI 3
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. dianiukas86 29 spalio 2015 10:25
  1. 0
  kur finaline serija ?
 2. gryvita 8 rugsėjo 2015 18:50
  1. 0
  kada išversit paskutines serijas?
 3. skarpijone1 18 rugpjūčio 2015 23:10
  1. 0
  kada išversit 9-10 serijas?

Загрузка...