Šaulys
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 9-08-2015

Šaulys The Gunman

Buvęs specialiųjų pajėgų karys Martinas (jį vaidina aktorius Sean‘as Penn‘as) ilgai ir ištikimai tarnavo savo šaliai. Kaip ir privaloma kariui, įsakymus jis vykdė neklausinėdamas ir negalvodamas – geri jie ar blogi. O įsakymų buvo visokių. Sėkmingai įvykdęs daugybę žiauriausių ir pavojingiausių užduočių bei išgyvenęs paprastam piliečiui nesuvokiamus siaubus, Martinas atliko pareigą, tačiau ne be pasekmių.

Po ilgų tarnybos metų, kentėdamas nuo potrauminio streso sindromo, vyras nusprendžia išeiti užtarnauto poilsio, kad galų gale pajustų tikrojo gyvenimo skonį savo mylimos moters glėbyje. Tačiau jo organizacijos vadai Martinui turi kitų planų... Gudriai suregztos pinklės Martinui užkerta kelią į laimę. Vyrui nepasiduodant galingųjų užgaidoms ir nesutinkant žaisti pagal primestas taisykles, pagrobiama jo mylimoji. Martinas išsirengia į pavojingą kelionę per Europą, kad atgautų suterštą garbę, gerą vardą bei atkeršytų savo priešams. Pamažu jis supras, kad šiame mirtiname žaidime niekada negali žinoti, kas iš tikrųjų yra priešas, o kas – draugas.
Daugiau

Režisierius: Pierre Morel

Aktoriai: Sean Penn, Idris Elba, Jasmine Trinca, Ray Winstone, Javier Bardem, Mark Rylance, Peter Franzén, Billy Billingham, Ade Oyefeso ...

Žanras: Trileris, Veiksmo

Metai: 2015

Šalis: USA, Spain, UK, France

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 5.833 943
 • 5.8527 551
 • +2
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. aferistas1 28 lapkričio 2017 00:41
  1. 0
  Geras ir itemptas nuo pradziu iki pabaigos trileris. 9 is 10.
 2. ramidas 10 rugpjūčio 2015 17:43
  1. 0
  verta pažiurėti

Загрузка...