Loading...
Pagrindinis / Filmai / Romantiniai / Toli nuo skubančios minios
Toli nuo skubančios minios
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

BDRip 23-05-2016

Toli nuo skubančios minios Far from the Madding Crowd

Batšeba Everdin (akt. Carey Mulligan) – graži, nepriklausoma ir užsispyrusi mergina. Ji šeimininkauja savo ūkyje ir puikiai tvarkosi viena, kol į jos širdį pasibeldžia visa griaunantys jausmai. Jauna ir žavi anglė patraukia trijų labai skirtingų gerbėjų dėmesį – merginai meilę išpažįsta ir avių augintojas Gabrielis Oukas (akt. Matthias Schoenaerts), ir bebaimis karininkas Frenkas Trojus (akt. Tom Sturridge), ir labai turtingas bei perspektyvus viengungis Viljamas Boldvudas (akt. Michael Sheen).

Čia svarbiausia – pasirinkti teisingai: atskirti tikrą meilę nuo aistros ir saugumo jausmo... Ir atsakyti į svarbiausią klausimą: kas yra tikroji meilė?

Jaudinančiai graži drama „Toli nuo skubančios minios“ tikrų jausmų išsiilgusius žiūrovus nukels į romantiškąją Viktorijos laikų Angliją ir dar sykį įrodys, jog meilės audros buvo nemarios visais amžiais.

Romantinių istorijų meistras – režisierius Thomas Vinterbergas – patyręs širdžių virpintojas. Jo filmai „Meilė svarbiausia“, „Brangioji Vendi“ ir daugelis kitų sužavėjo milijonus žiūrovų visame pasaulyje, o naujasis darbas „Toli nuo skubančios minios“ pretenduoja pavergti net didžiausių kietaširdžių jausmus.

Filmas sukurtas pagal bestseleriu tapusį to paties pavadinimo anglų rašytojo Thomo Hardy romaną. Šis kūrinys skaitytojus žavi jau daugiau nei šimtmetį ir susilaukė ne vienos kino ekranizacijos.
Daugiau

Režisierius: Thomas Vinterberg

Aktoriai: Carey Mulligan, Matthias Schoenaerts, Michael Sheen, Juno Temple, Tom Sturridge, Sam Phillips, Jessica Barden ...

Žanras: Drama, Romantinis

Metai: 2015

Šalis: UK, USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.138 334
  • 6.85214 279
  • 10
  • 1
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. diarune 29 rugpjūčio 2016 22:05
    1. 0
    labai gražus filmas apie meilę ištikimybę ir jausmus.

Loading...