/ / / Jaunystės pažadas
Jaunystės pažadas
Žiūrėti online

Treileris:

BRRip 17-09-2015

Jaunystės pažadas Testament of Youth

Mylinčioje šeimoje užaugusi Vera Brittain (akt. Alicia Vikander) galėjo būti laimingiausia mergina pasaulyje. Jos širdį užkariavo svajonių vaikinas Rolandas (akt. Kit Harington) ir ši meilė pakeis jos pasaulį...

1914 metais Vera tampa viena pirmųjų merginų pakviestų studijuoti koledže Oksforde. Rodos, visos svajonės pildosi, tačiau Anglijos, kaip ir visos Europos, padangę užtemdo Pirmasis pasaulinis karas. Į fronto liniją pašaukiami visi mylimiausi Veros vyrai: ir sužadėtinis Rolandas, ir brolis Edvardas (akt. Taron Egerton), ir geri draugai Viktoras (akt. Colin Morgan) bei Geoffrey (akt. Jonathan Bailey). Jaudindamasi dėl jų likimo, Vera negali nustygti vietoje. Ji meta studijas koledže ir tampa savanore medicinos sesele, kuriai teks pažinti šimtus sužeistųjų ir mirštančiųjų ne tik Londone, bet ir Prancūzijoje bei Maltoje.

Biografinė istorinė drama „Jaunystės pažadas“ – tai jaudinantis kino pasakojimas apie meilę, viltį, karą ir prarastąją kartą, iš kurios buvo pavogta jaunystė.

Filmas sukurtas remiantis viena jautriausių mūsų laikų istorijų – Veros Brittain atsiminimus apie Pirmąjį pasaulį karą. Vera Brittain – buvo narsi britų kilmės mergina, svajojusi apie studijas ir gražią šeimą, tačiau užklupus karui, šias svajones ir mokslus Oksforde ji išmainė į karo seselės likimą. Po karo Vera tapo rašytoja ir viena aktyviausių Anglijos pacifisčių.

Jos aprašyti karo prisiminimai tapo klasikiniu liudijimu to, ką karo metu patiria moterys ir atskleidė nepaprastą jausmų kelionę – nuo šviesios jaunystės ir didelių svajonių iki visiškos nevilties kupino bedugnės krašto. Tai istorija apie karo beprasmiškumą ir apie stiprybę, padedančią nepražūti net juodžiausiais laikais.
Daugiau

Režisierius: James Kent

Aktoriai: Alicia Vikander, Kit Harington, Taron Egerton, Emily Watson ...

Žanras: Drama, Istorinis, Biografinis

Metai: 2014

Šalis: UK

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, dvibalsis)

Reitingas

+1 1

KOMENTARAI4
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. vestutea 30 Sausio 2017 16:08
  1. 0
  labai gilus ir prasmingas filmas. tikros emocijos,sirdi spaudzia... rekomenduoju 10 balu
 2. pjumpjum 5 Liepos 2016 16:41
  1. 0
  Geras filmas žvelgiant iš visų perspektyvų.
  Patarčiau pažiūrėti tiek merginoms, tiek vaikinams, ypač dabar, kai visas pasaulio lyderiai vėl deda didelį žingsnį ne į priekį, bet atgal.
  + puiki vaidyba.
 3. raselea48 2 Gruodžio 2015 19:17
  1. 0
  Labai geras filmas.
  Rekomenduoju pažiūrėti.
 4. filmautoja 18 Rugsėjo 2015 16:14
  1. 0
  man patiko, vetinciau 9/10 clapping
loading...