/ / / Ratuotas riteris 2000
Ratuotas riteris 2000
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

DVDRip 14-04-2015

Ratuotas riteris 2000 Knight Rider 2000

Knight Rider (lt. Ratuotas riteris) yra populiarus JAV serialas, kuris buvo rodomas nuo 1982 metų rugsėjo 26d. iki 1986 metų rugpjūčio 8d. (Amerikoje), o Lietuvoje maždaug nuo 1997 metų iki 1999 metų, TV3 kanalu. Amerikoje Knight Rider buvo transliuojamas NBC kanalu, jame vaidino David Hasselhoff (Deividas Haselhofas), jo vaidmuo buvo Maiklas Naitas (Michael Knight). Maiklas Naitas vairavo protingą automobilį su dirbtiniu intelektu. Serialas sugalvotas ir prodiusuotas Gleno A. Larseno (Glen A. Larson), jis staigiai sudrebino high-tech subžanrą. Glenas yra pasakęs „Aš noriu sukurti vieną reindžerį ir automobilį“, „Paskutinis puikus pasivažinėjimas“, „Dalis sci-fi žanro dalies, su vesterno dvasia“.
Maiklas Naitas (Michael Knight) Pirmoje (įvadinėje) serijoje jo tikras vardas buvo Maiklas Artūras Longas (Michael Arthur Long). Jis buvo policininkas ir vykdė slaptą misiją, deja, bet jį išdavė jo draugė ir šovė jam į galvą, jis liko gyvas, tačiau jam buvo pakeistas veidas ir pavardė, taigi oficialiai Maiklas Artūras Longas buvo miręs, o nuo šiol jis yra Maiklas Naitas (Michael Knight). Pavardę jam davė jį išgelbėjęs milijonierius Viltonas Naitas (Wilton Knight). Viltono Naito svajonė buvo sukurti vienišą pasaulio geradarį su super automobiliu, kuris gelbsti į nelaimę papuolusius žmones. Taigi pagaliau buvo sukurtas Nait Industrija Du Tūkstančiai (Knight Industries Two Thousand arba tiesiog K.I.T.T.), kitaip jį vadina Kitu. Maiklas buvo supažindintas su savo naujuoju automobiliu, kuris turėjo ypač tvirtus šarvus ir apsiginklavęs stulbinančiomis funkcijomis. Taigi Maiklas ir Kitas išvažiavo vykdyti pirmosios misjos, Maiklas panorėjo pasiklausyti muziko, o Kitas atsakė „What do you like to hear“ (Ką tu norėtum išgirsti), Maiklas išsigandęs sako „What a hell is that“ (Kas tai po velnių yra), taigi toks buvo pirmasis susipažinimas tarp žmogaus ir automobilio.
\"Knight Rider\" ateitis
Amerikos televizijos kanalas NBC 2008 metų pavasarį pradėjo rodyti naująjį serialą. Pagrindiniu aktoriumi parinktas Justin Bruening. O dar prieš šį NBC serialą, originalus \"Knight Rider\" kūrėjas Glen A. Larson paskelbė apie naują \"Knight Rider\" filmą, kuris taip pat pasirodė 2008 m lapkritį - 2009 m pradžioje. Glen dirba su kino kompanija The Weinstein Company.
Ratuotas riteris 2000 yra populiaraus serialo tesinys.
Daugiau

Režisierius: Alan J. Levi

Aktoriai: David Hasselhoff, Edward Mulhare, Susan Norman, Carmen Argenziano, Lou Beatty Jr, Chris Bonno, Megan Butler, Robert F. Cawley, Eugene Clark ...

Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis

Metai: 1991

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 4.72 225
 • 6.861494
 • 0
KOMENTARAI 3
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. gytiss12352 12 vasario 2018 14:45
  1. 0
  ka bus tas ratuotas ryteris 2000 kur daug seriju kur rodė senei per tv3 ir ten 4 sezonai
 2. Rimas2016 13 sausio 2017 17:08
  1. 0
  kur galima paziureti sena serijala
 3. madmax 28 birželio 2016 23:37
  1. 0
  Sitas neveik ir kita naujesni ratuota riteri ikelk su mustang

Загрузка...