/ / / The Badger Game (2014)
The Badger Game (2014)
Žiūrėti online

Treileris:

WEBDL 26-03-2016

The Badger Game (2014)

Visi baigę mokyklą siekia susidėlioti gyvenimą kaip tik galima geriau. Tačiau dažnai nutinka, kad kažkas nepasiseka ir tai verčia atlikti kardinalius sprendimus. Aleksa ir Džeinė, to nežinodamos, pateko į meilės trikampį. Joms sužinojus, kad mylimas vaikinas yra vedęs, jos ne juokais įsiuto ir sugalvojo jam atkeršyti. Aleksa jį paseka ir išsiaiškina, kad jis yra dešinioji ranka stambioje kompanijoje ir norėdamos kiek pagerinti esamas gyvenimo sąlygas, jos sugalvoja planą, kaip šantažu išvilioti iš jo 2 milijonus dolerių. Talkininkaujant Aleksos broliui Kipui bei jos vaikystės draugei Šelei, kompanija jį pagrobia, tačiau kaip tuos pinigus gauti, jei tam turtingam mergišiui pinigai yra svarbesni už jo paties gyvybę?
Daugiau

Režisierius: Joshua Wagner, Thomas Zambeck

Aktoriai: Augie Duke, Patrick Cronen, Jillian Leigh, Sam Boxleitner, Sasha Higgins, Marc Siciliani, Josh Eichenbaum, Aria London ...

Žanras: Trileris, Drama, Kriminalinis

Metai: 2014

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, dvibalsis)

Reitingas

  • -3

  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...