Šindlerio sąrašas / Schindler's List (1993)
/ / / Šindlerio sąrašas

Playing on

Player HTML5
 1. Treileris
 2. Pažymėti
 1. Neveikia
 2. Išjungti
loading...
Šindlerio sąrašas

Šindlerio sąrašas

Schindler's List
Tikra istorija apie Čekijoje gimusį Oskarą Šindlerį.
Gudrus ir apsukrus verslininkas, fabriko savininkas Oskaras Šindleris suklestėjo Antrojo Pasaulinio Karo metu, išnaudodamas pigią žydų darbo jėgą. Karas padėjo jam praturtėti. Savo akimis išvydęs Holokausto žiaurumus, jis paklūsta žmogiškumui ir nusigręžia nuo pinigų traukos, sudarydamas žydų sąrašą, kuriuos savo pinigų dėka išgelbsti nuo dujų kamerų.
Filmo scenarijus remiasi istorija, kurią australų rašytojas Thom Keneally aprašė to paties pavadinimo knygoje. 2009 m. Sidnėjaus bibliotekoje surasta „Šindlerio sąrašo" kopija. Į šį sąrašą buvo įtrauktos 801 O. Šindlerio išgelbėto žydo pavardės. Sąrašas, sudarytas iš 13 puslapių, gulėjo tarp rašytojo Thomo Keneally užrašų, saugotų bibliotekoje. Kolekcinis leidinys. Vienas geriausių visų laikų filmų. Privalomas peržiūrai nemačiusiems. Mačiusiems - į archyvą.
Daugiau
 1. Režisierius:Steven Spielberg.
 2. Aktoriai:Liam Neeson, Ben Kingsley, Ralph Fiennes, Caroline Goodall, Jonathan Sagall, Embeth Davidtz, Mark Ivanir, Elina Löwensohn, Michael Schiller ...
 3. Žanras:Drama, Biografinis, Istorinis, Karinis.
 4. Šalis:USA
 5. Kalba:Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
 1. Metai:1993
 2. Kokybė:BDRip

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Komentarai - 3
 1. dragon 14 Rugsėjo 2017 21:42
  superinis filmas, gaila kad paremtas tikrais faktais. VIsi kas nematė, privalo pažiūrėt. negaliu jo net vertinti... Nepamirškime praeities ir pasimokykime iš jos...
  1. 0
 2. sigitami 2 Geg 2017 23:08
  Gal kas 5 metus pažiūriu šį filmą, ir kiekvieną kartą sudrebina širdį. no_mouth
  1. 0
 3. Pikolina 1 Rugsėjo 2016 17:02
  Istorijos paradoksas... Atejo rusija kaip isvaduotojai ir karo laimetojai, pries tai su Hitleriu europa issidaline...Ir iki pat siol didziuojas savo nusikaltimais pries zmonija. Net nzn kas blogesni, jie ar nacistine vokietija.
  1. +3
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Night mode