/ / / Ateiviai 2. Laiko koridoriai
Ateiviai 2. Laiko koridoriai
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 23-09-2015

Ateiviai 2. Laiko koridoriai Les Couloirs du temps: Les visiteurs 2

Antroji "Ateivių" dalis prasideda XI-ame amžiuje. Kilmingasis riteris Godefroy'us (akt. Jeanas Reno) ir žavioji Frenegonde'a ruošiasi vestuvėms. Tačiau džiugią nuotaiką nutraukia karalius, pranešęs baisią žinią. Dingo jaunosios šeimai priklausančios brangenybės, o kartu su jomis ir stebuklingasis amuletas, užtikrinantis moterų vaisingumą!!!

Neįkainojamos vertybės atsidurė šelmio Jacquouille'o (akt. Christianas Clavieras), vis dar tebesiautėjančio XX-ąjame amžiuje, ir jo aistringosios draugužės Ginette'os naguose. Drąsusis Godefroy'us prisiekia atgauti brangenybes. Magijos ir kerų pagalba atsiveria "laiko koridoriai", veiksmas persikelia į šių dienų Prancūziją, ir prasideda tokie audringi nuotykiai, jog žiūrovai turėtų pasisaugoti, kad iš juoko neplyštų pilvai.
Daugiau

Režisierius: Jean-Marie Poire

Aktoriai: Jean Reno, Christian Clavier, Marie-Anne Chazel, Philippe Nahon, Philippe Morier-Genoud, Christian Bujeau, Pierre Vial, Muriel Robin, Jean-Luc Caron, Patrick Burgel, Eric Averlant, Franck-Olivier Bonnet, Olivier Claverie, Olga Sekulic ...

Žanras: Komedija, Fantastinis

Metai: 1998

Šalis: France

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 6.19 215
  • 7.22519 909
  • +1
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


Загрузка...