/ / / Miegančioji gražuolė
Miegančioji gražuolė
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 10-04-2015

Miegančioji gražuolė Sleeping Beauty

„Tu užmigsi. Vėliau pabusi. Ir atrodys, kad tų valandų nė nebuvę.“

Provokuojanti ir skandalinga drama „Miegančioji gražuolė“ - drąsus žvilgsnis į tamsų turtingų aukštuomenės vyrų ir moterų slaptų aistrų pasaulį.

Jauna mergina savanoriškai pakliūna į neįprastų elito pramogų sūkurį, kuriame turtuoliams atsiduoda... miegodama. Intymioje debiutuojančios australų režisierės Julios Leigh dramoje drąsus vaidmuo patikėtas australei Emily Browning. Po didžiausia staigmena tapusio „Miegančiosios gražuolės“ seanso Kanų kino festivalyje dailiąją E. Browning kino kritikai apibėrė pagyromis, jos vaidybą filme apibūdindami kaip „gniaužiančią kvapą“.

Jauna studentė Liusė tampa Miegančiąja gražuole. Ji priima pasiūlymą dirbti apsinuoginusia padavėja prašmatniose turtuolių vakarienėse, o įgavusi daugiau pasitikėjimo savimi, sutinka tapti elitine prostitute, kuri klientų aistras tenkina miegodama. Kol Liusė snaudžia prabangioje lovoje, vyrai, galintys įpirkti bet ką, anonimiškai mėgaujasi miegančios merginos kūnu. Vieną dieną Liusę pradeda kankinti smalsumas, kas gi vyksta paslaptingame kambaryje, kol ji miega, ir ką nepažįstamieji jai daro, tad įsigyja mažą kamerą...

„Miegančioji gražuolė“ debiutavo 64-ajame Kanų festivalyje, kur buvo nominuota konkursinėje programoje ir po premjeros salėje nepaliko nei vieno abejingo žiūrovo. „Prašmatnus, tamsus ir trikdantis“, „Dailus, subtilus ir stebėtinai prikaustantis dėmesį“ - kino kritikai negailėjo dosnių epitetų siužetui, kuriame įžvelgė Davido Lyncho, Larso von Triero, Piero Paolo Passolini Gasparo Noe stilių įtaką ir netgi akivaizdžių panašumų su provokuojančia Stanley Kubricko juosta „Plačiai užmerktomis akimis“.

Drąsaus vaidmens nepabūgusi jauna aktorė E. Browning Lietuvos žiūrovams jau pažįstama iš juostos su Jim Carrey „Neįtikėtinos Lemoni Sniketo istorijos“ ir neseniai kino teatruose rodyto fantastinio veiksmo trilerio „Nelauktas smūgis“.
Daugiau

Režisierius: Julia Leigh

Aktoriai: Emily Browning, Rachael Blake, Ewen Leslie, Peter Carroll, Chris Haywood ...

Žanras: Drama, Romantinis

Metai: 2011

Šalis: Australia

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 5.328 714
 • 4.63214 219
 • 0
KOMENTARAI 4
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. LAPĖ 21 gruodžio 2016 21:39
  1. 0
  Gan keistas filmas... Sunkokas, tikrai ne prieš miegą. Tik pabaiga ne kaip pabaiga. O gal likau nesupratusi? Vertinčiau 6 / 10 .
  1. technics 20 gegužės 2017 22:56
   1. +1
   nes zmones keisti:)p
 2. pijaa 24 spalio 2016 12:13
  1. 0
  Tam ir skirtas amžiaus cenzas, jaunuoli.
 3. viktorijq1 11 rugsėjo 2016 17:15
  1. -1
  Filmas, kuris tinkamas ziureti vyresniem nei paaugliams, todel dedu dideli minusa. Filmas geras, bet ne mano metams.

Загрузка...