/ / Bado žaidynės
Bado žaidynės
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

9-10-2014

Bado žaidynės The Hunger Games

2011 m. gruodį atliktoje kino ekspertų apklausoje apie laukiamiausią būsimųjų metų filmą faktiškai be konkurencijos nugalėjo „Oskarui" nominuoto režisieriaus Gary Rosso poapokaliptinis nuotykių ir išlikimo trileris, kuriam prognozuojama svaiginanti „Hario Poterio" ir „Saulėlydžio" šlovė. Rašytojos Suzanne Collins knygos sulaukia daug skaitytojų meilės ir dėmesio. Nepaprasto populiarumo romanas išverstas į 32 kalbas, tarp jų ir į lietuvių. Mūsų šalyje tik dvejus metus reklamuojama amerikiečių autorė kol kas atsilieka nuo J. K. Rowling ir Stephenie Meyer, sukėlusių tikrą euforiją, tačiau susižavėjimo kupinų atsiliepimų daugėja beveik kasdien. Įdomiausia, kad sklandantys komentarai artimi „Saulėlydžio" liaupsėms: nereali ir įtraukianti knyga, kuri keičia gyvenimą. Pats laikas įsidėmėti naujos herojės vardą – Keitnė Everdin. Ją vaidinti atrinkta simpatiška ir plastiška Jennifer Lawrence pradeda nuo aukštesnio lygmens negu milijonierė Kristen Stewart. „Sandanso" nepriklausomo kino festivalyje įvertintas jos pasirodymas dramoje „Vinterio kaulai" buvo nominuotas „Oskarui", vėliau žaibiškai išgarsėjusi mergina padarė gerą apšilimą fantastiniame trileryje „Iksmenai: pirma klasė". Ar jos partneriams pavyks pasiekti Roberto Pattissono ir Tayloro Lautnerio populiarumą? Joshas Hutchersonas pelnė nemažai simpatijų Lietuvoje nuotykių filmais „Kelionė į Žemės centrą" ir „Kelionė į paslaptingąją salą", bet Liamas Hemsworthas yra nežinomas tamsus arkliukas, nors jo talentą ir gebėjimus įvertinę prodiuseriai jau ruošia vaikiną bent 4 filmams. Vis dėlto pagrindinis „Bado žaidynių" privalumas – gerokai platesnė auditorija, kurią sutelkė knygų trilogija ir įvairiausi TV realybės šou. Tai reiškia, kad aštrios įtampos pramoginiu epu domėsis ne vien tik paauglės mergaitės. Režisierius pasistengė išplėsti amžiaus cenzo ribas brutaliais ir žiauriais intarpais, ginklų įvairove, sudėtinga kautynių choreografija ir mirties pavojaus nuojauta. Kaip ir reikėjo tikėtis, pirmoji filmo žiūrovė Suzanne Collins parašė pagyrimų kupiną recenziją. Pasitikintys savimi prodiuseriai teigia, kad pavasarį „Bado žaidynes" stebės visas pasaulis. Bet tik bilietus perkantys žiūrovai nuspręs, ar artimiausioje ateityje repertuaruose išvysime tęsinius „Pavojinga meilė" ir „Liepsnojantis įtūžis". Nusikelkite į ateitį kur sostinė iš kiekvienos apygardos išrenka po vieną vaikiną ir merginą kautis iki mirties,o jų kovos rodomos per televiziją visame pasaulyje, Katnė Everdin pasisiūlo savanore dėl savo sesers,naujausioms žaidynėms.
Daugiau

Režisierius: Gary Ross

Aktoriai: Stanley Tucci, Wes Bentley, Jennifer Lawrence, Willow Shields, Liam Hemsworth, Elizabeth Banks, Sandra Ellis Lafferty, Paula Malcomson, Rhoda Griffis, Sandino Moya, Josh Hutcherson, Raiko Bowman, Dwayne Boyd, Anthony Reynolds, Judd Lormand ...

Žanras: Veiksmo, Drama, Fantastinis, Trileris

Metai: 2012

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.2768 998
 • 7.265212 107
 • +101
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
 • Prenumeruoti
KOMENTARAI 11
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Kristaaa 27 liepos 2019 21:37
  1. -2
  Viskas būtų ok,bet aktorė beprotiškai baisi,viską gadina!!!!!!!!!!!!!!!
  1. Zarinas 27 liepos 2019 23:00
   1. 0
   Moteriskas solidarumas :) Kaip vyras pakomentuosiu jog Jennifer be proto talentinga,daugiau nei simpatiska , moteriska/ seksuali.Siuolaikine Meryl Streep vidutinybiu juros fone...
 2. Lilifilm 17 lapkričio 2018 19:44
  1. 0
  Viso dalys nerealios 10/10. Visi mes matome ateitį skirtingai. PVZ vieni masto kad ateityje bus kompiuterių era, robotai, visiška moderni ir sunkai suvokiama futuristika, tai asmeniškai aš manau kad mūsų ateitis atrodys taip kaip atrodo bado žaidynėse. Tikiuosi aš klystu, bet su tokiu mūsų vartojimu ir gamtos nesaugojimu po 50 metų mes būsim ne modernūs, o gyvensim šiukšlynuose ir bus badas. :) :) Gal ka nors dar turite kokių nors nuomonių, būtų įdomu išgirsti dar kokią nors kitokią mintį apie tai, jeigu aišku neužspaminsime čia. :)
 3. Victoriaa 9 lapkričio 2018 17:01
  1. 0
  Sudomino 10/10
 4. Nežiniukė 30 rugsėjo 2018 00:13
  1. +1
  Nu ką pažiūrėjau pirmą daly
  Mano nuomonė:
  Geras serialas. Labai patiko. Einu žiūrėt antrą daly
 5. Nežiniukė 29 rugsėjo 2018 21:20
  1. +1
  Nu lygtais įdomus filmas trailerį mačiau ne vieną kartą bet vis neprisiverčiu pasižiūrėt.
  Gal reik pabandyt
 6. aferistas1 15 rugpjūčio 2018 02:38
  1. 0
  Geras filmas, siaip tik dabar sia trilogija pradejau ziureti. 10 is 10.
 7. --Rutele-- 6 balandžio 2018 10:59
  1. +1
  [i] Šitą biški per prievartą žiūrėjau, bet kitos dalys nenuvylė. :> [/i]
 8. Tavo sapnas 19 vasario 2018 01:20
  1. +2
  Filmas labai įdomus, gana įtraukiantis. Pažiūrėjus filmą norisi kuo greičiau žiūrėti 2 dalį ir sužinoti kas vyks toliau 10/10 :)
 9. Emilina 11 vasario 2018 18:16
  1. +1
  Nesenai pradėjau žiūrėti šį filmą ,bet kuo toliau einu tuo įdomiau darosi
 10. kesaxx 7 gegužės 2017 14:28
  1. +1
  Geras filmas vertas demesio

Loading...