KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Transporteris: Visu Greičiu
Transporteris: Visu Greičiu
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

8-10-2016

Transporteris: Visu Greičiu The Transporter Refueled

Veiksmo filmas, užsidirbęs visų šio žanro gerbėjų plojimus, grįžta. „Transporteris: visu greičiu“ („The Transporter Refueled“) atgaivina geriausias „Transporterio“ trilogijas sudedamąsias dalis: veiksmą, humorą ir, žinoma, efektingas lenktynių scenas. Atgimęs „Transporteris“ riaumoja naujausiais automobiliais ir blizga naujausiomis technologijomis.

Frankas Martinas – buvęs JAV specialiųjų pajėgų kariškis ir geriausias vairuotojas, galintis nugabenti viską ir visur. Tiesa, slaptos jo pervežimo paslaugos atsieina labai brangiai ir jomis naudojasi tik kriminalinio pasaulio bosai. Frankas vadovaujasi trimis paprastomis nuostatomis: nekeisk sutarties taisyklių; neminėk jokių vardų; nieku gyvu neatidaryk bagažo. Tačiau nėra taisyklių, kurių nepriverstų sulaužyti išskirtinės aplinkybės.

Franko (aktorius Edas Skreinas) tėvas aplanko sūnų Pietų Prancūzijoje, bet idiliškas šeimos savaitgalis virsta painia greičio, įtampos ir persekiojimo partija. Prieš savo valią transporteris įtraukiamas į fatališkos blondinės Anos ir trijų jos kompanionių organizuojamą apiplėšimą. Į šį slidų reikalą taip pat įsipainiojęs vietos rusų mafijos krikštatėvis ir dar kelios nusikaltėlių grupuotės. Kuomet planas pradeda braškėti, Frankas su tėvu atsiduria mirtiname pavojuje. Norėdamas išnerti iš keblios padėties gyvas ir išgelbėti niekuo dėtą tėvą, transporteris kala aukščiausią pavarą – viršija ne tik leistiną, bet ir suvokiamą greitį.

Ilgai lauktas „Transporteris: visu greičiu“ puikuojasi „Liusi“ bei „Pagrobimo“ trilogijos kūrėjų indėliu ir, žinoma, talentingojo Luc‘o Bessono (jis kūrė ir ankstesnę „Transporterio“ trilogiją) scenarijumi. Pagrindinį vaidmenį filme atlikęs Edas Skreinas, žinomas iš „Sostų karų“, sužimba kaip nauja, perspektyvi ir charizmatiška kino žvaigždė. Šį rudenį stilingiausias sezono veiksmo ir lenktynių filmas kviečia viesulu prasinešti prabangiais Prancūzijos Rivjeros greitkeliais.
Daugiau

Režisierius: Camille Delamarre

Aktoriai: Ed Skrein, Loan Chabanol, Ray Stevenson, Gabriella Wright, Tatiana Pajkovic, Noémie Lenoir, Radivoje Bukvic ...

Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Trileris

Metai: 2015

Šalis: France, Belgium, China

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

 • 0

KOMENTARAI 10
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Arnas96 21 kovo 2017 02:50
  1. 0
  Pfff... Daug logiškesnis nei kitos visos dalys smiley Po muštiniu nors žmogui krumplius skauda, o terp praeitu daliu? Tipo nenugalimas ar kažkas panašaus satisfied Ir šitas aktorius tikrai yra tinkamas, visai norėčiau, kad dar viena dali su juo sukurtu. 10/10 bent jau man.
  1. Arnas96 21 kovo 2017 03:11
   1. 0
   P.s. Filmas itraukiantis. Net nemanau, kad Statham'ui išvis buvo siulita į ši filma. "Transporteris: Visu Greičiu" daug ką pasako pavadinimas. Čia tas pats kaip ir žmogus voras, skiriasi nuo nepakartojamo žmogaus voro.
   1. Juon_Siena 28 liepos 2018 18:36
    1. 0
    Na, turi pripažinti, kad anas veikėjas buvo daug rimtesnis, o šitas nelabai. Ir kolkas dar neperžiūrėjau visko, bet jei teisingai suprantu , daug mažiau veiksmo.
 2. sieras 24 liepos 2016 20:33
  1. 0
  Absoliučiai pritariu visiems, kurie sakė, jog šis aktorius netinka Transporteriui. O ir filmas neužkabino. Jį patariu žiūrėti tik tuo atveju, jei visai neturi ką veikti. [color=#00FFFF]4/10[/color]
 3. rimse 5 gegužės 2016 19:46
  1. 0
  8/10 su stathamu tikrai butu 10/10....
 4. seimyra 25 lapkričio 2015 22:21
  1. 0
  Visai kitas filmas, durnai cia jie padare.Bet suprantu Statham kodel nesutiko filmuotis, as irgi taip buciau pasielgusi.O naujas aktorius tai toks siaip sau,neprilygs tam kuriam cia tarsi sukurtas tas filmas.Isvis durnai daro filmu kurejai kai keicia pagrindinius aktorius kitais, retas kuris toks pakeitimas pasiteisina.Bet matosi nori pinigu ir vis tiek nesuvokia ka daro blogai.
 5. nierka7777 25 lapkričio 2015 21:09
  1. 0
  nu PZ norejau pazet filma, bet isgirddau kas ji igarsina ir nulinko visi ventriobai, sitai ale igarsintojei igarsint tik porno filmus, nes balsas jos gryn kaip but uzspringus!!!
 6. maedmagor 25 lapkričio 2015 13:46
  1. +1
  net nesinori filmo transporteriu vadint kai nera stethemo
 7. Nematomas 12 lapkričio 2015 03:10
  1. 0
  [b]Pritariu ,, CUPASS" sis aktorius manau nevykes[/b]... :beach:
 8. cupass 8 lapkričio 2015 21:05
  1. +1
  geras filmas :) ,bet be stadhemo transporteris ne trasporteris :)

loading...