/ / / Kapų ieškotojai
Kapų ieškotojai
Žiūrėti online

Treileris:

BRRip 19-12-2014

Kapų ieškotojai Grave Encounters

„Kapų Ieškotojai“ - vaiduoklių medžiotojų televizijos šou. Vadovaujant Lensui Prestonui jie sutinka praleisti naktį psichiatrijos ligoninėje, apie kurią jau seniai sklando legendos.
Kraupi psichiatrijos ligoninė, anot gandų, kupina antgamtinės kilmės reiškinių. Vaiduoklių medžiotojas Lensas Prestonas ir jo ieškotojų komanda, dėl savo šou sutinka praleisti ten naktį neišjungiant kameros. Dėl to, kad eilinė serija būtu gerai žiūrima, jie savanoriškai užsidaro pastato viduje tam, kad įvykdytu tyrimą.
Tuomet, kai jie jau supranta, kad gyviems iš pastato jiems nepavyks ištrūkti yra jau per vėlu. Pasiklydusius siaubingų koridorių labirintuose juos persekioja buvusių pacientų šmėklos. Dar truputis ir jie pradeda abejoti savo sąmoningumu. Slystant vis giliau ir giliau į beprotybės liūną, atskleidžiant tamsias ligoninės paslaptis ir kruviną praeitį, filmuojant viską ką mato, jie daugiau nei įsitikinę – filmuojama paskutinė programos laida...
Daugiau

Režisierius: The Vicious Brothers

Aktoriai: Sean Rogerson, Juan Riedinger, Ashleigh Gryzko, Merwin Mondesir, Mackenzie Gray ...

Žanras: Siaubo, Trileris

Metai: 2011

Šalis: Canada

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

+2 4

KOMENTARAI2
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. sieras 29 Lapkričio 2015 09:13
  1. +1
  Tikrai neblogas filmas. Buvo vietų, kai privertė krūptelėti. 7/10
  1. ZeroFilms 9 Rugpjūčio 2016 22:19
   1. 0
   Kai žiūrėjau pirmą kartą, tai buvo tikrai įtraukiantis ir gąsdinantis filmas. Buvo geriausias ir įdomiausias siaubo filmas.
loading...