» » » Šiurpuliukai
Šiurpuliukai
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

WEBRip 7-12-2015

Šiurpuliukai Goosebumps

Priversti aplinkybių, paauglys Zakas (aktorius Dylan‘as Minnette) su motina iš Niujorko persikelia gyventi į nediduką, ramų provincijos miestelį. Netrukus Zakas susiranda naują draugą – „moksliuką“ Čempą – ir susipažįsta su kaimynystėje gyvenančia mergina Hana. Tiesa, merginos tėtis (akt. Jack‘as Black‘as) nėra toks draugiškas, kaip jo dukra, bet Hana paaiškina, kad „jis toks su visais“.

Vieną vakarą, išgirdęs Hanos klyksmą, Zakas susirūpina merginos saugumu ir, pasikvietęs pagalbon Čempą, įsibrauna į simpatiškosios kaimynės namus. Slankiodami po tamsius namus, paaugliai atranda spintą, prikimštą užrakintų knygų. Pagauti smalsumo, berniukai vieną iš jų atrakina ir sustingsta iš siaubo, kai iš knygos išlenda didžiulis sniego žmogus. Netrukus paaiškėja, kad Hanos tėtis yra garsus rašytojas, o knygos užrakintos būtent dėl to, kad monstrai nepatektų į mūsų pasaulį. Deja, sniego žmogus buvo tik pradžia. Netrukus vienas iš knygos pasprukęs padaras išlaisvina savo likimo draugus ir ramų provincijos miestelį užplūsta neįsivaizduojami siaubūnai. Zakas su naujaisiais draugais ir Hanos tėčiu turi sugalvoti būdą, kaip šiuos padarus sukišti atgal į knygas.

Pramoginė visai šeimai skirta juosta sukurta pagal Amerikoje labai populiaraus rašytojo R. L. Stine‘o kūrinius. R. L. Stine‘as neretai vadinamas „vaikų literatūros Stivenu Kingu“, o iš viso pasaulyje parduota beveik pusė milijardo jo knygų egzempliorių.
Daugiau

Režisierius: Rob Letterman

Aktoriai: Jack Black, Dylan Minnette, Odeya Rush, Ryan Lee, Amy Ryan, Jillian Bell, Ken Marino, Halston Sage, Steven Krueger, Keith Arthur Bolden ...

Žanras: Nuotykių, Komedija, Fantastinis

Metai: 2015

Šalis: USA, Australia

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, dvibalsis)

Reitingas

 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI 5
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Mytuko 21 kovo 2018 16:42
  1. 0
  Super. Daug įtampos, įdomus
 2. ViliuXX 30 birželio 2017 16:05
  1. 0
  Gera komedija
 3. Movier 1 rugsėjo 2016 16:50
  1. -1
  [b][/b][i][/i]na filmas nrml. Labiausiai tai patiko ta gyva Lele. p.s[hide][/hide] truputi lievas

  filmas nrml .....
 4. EmptyWind 27 gruodžio 2015 20:34
  1. +1
  idomus filmas,neskaitant pora nesklandumu vertime...rekomenduoju
 5. nefertite 12 gruodžio 2015 01:56
  1. -1
  visai nieko siaubo komedija,lengvam vakarui vampire

Загрузка...