/ / / Kanibalai
Kanibalai
Žiūrėti online

Treileris:

BRRip 22-11-2015

Kanibalai The Green Inferno

Pamirškite vaiduoklius, piktąsias dvasias ir demonus. Mūsų dienomis jie kelia tik šypseną. Tikroji baimė slepiasi ne antgamtiniame pasaulyje, o visai šalia mūsų, siaubinguose civilizacijos nepaliestų kultūrų papročiuose. Filmas „Kanibalai“ („The Green Inferno“) parodys jums, kas yra tikras siaubas.

Nepamirštamai šiurpių juostų „Nakvynės namai“ („Hostel“) ir „Nakvynės namai. Antra dalis“ („Hostel: part II“) režisierius Eli‘s Roth‘as ilgokai ieškojo temos, kuri galėtų prilygti jo sukurtiems kultiniams siaubo filmams. Įkvėptas legendinės juostos „Kanibalų holokaustas“ jis sukūrė baimės persunktą istoriją apie šiuolaikinio žmogaus susidūrimą su laukiniais, kuriems kanibalizmas yra jų kasdienio pasaulio dalis.

Grupė studentų siekia apsaugoti civilizacijos nepaliestą indėnų gentį nuo išnykimo. Didžiausią grėsmę indėnams kelia besaikis atogrąžų miškų kirtimas. Iš Niujorko aktyvistai vyksta į Amazonės miškus, kur tikisi pakeisti esamą padėtį, tačiau nė neįsivaizduoja, su kuo susidurs džiunglių gilumoje. Patyrusi aviakatastrofą aktyvistų grupė patenka į laukinių nelaisvę. Tačiau tikrasis siaubas jaunuolius apima tuomet, kai jie pradeda suvokti, kur atsidūrė ir kas jiems gresia. Gentis, kurią jie taip stengėsi išgelbėti nuo išnykimo, praktikuoja kanibalizmą.

Siaubo filme „Kanibalai“ protu nesuvokiamą baimę sėja paslaptingi čiabuviai, gyvenantys absoliučiai kitokiame pasaulyje nei mūsiškis. Juos ypač tikroviškai suvaidino autentiški Amazonės miškų indėnai. Panika, kurią patiria filmo herojai – tikra ir neišvengiama, tokią išgyvena grobuonies dar gyva draskoma auka. Režisierius E. Roth‘as sukūrė filmą, kuris, kaip joks kitas, priartins mus prie pirmykščių žmogaus baimių.
Daugiau

Režisierius: Eli Roth

Aktoriai: Lorenza Izzo, Ariel Levy, Aaron Burns, Kirby Bliss Blanton, Magda Apanowicz ...

Žanras: Nuotykių, Siaubo

Metai: 2015

Šalis: Chile, USA

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

 • +61

 • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI5

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. camila_wi 31 Liepos 2016 21:00
  1. 0
  Pats filmas neblogas, bent jau man. Labai greitai susižiūrėjo :) Vertinčiau 8/10
 2. Ja-Ja 27 Gruodžio 2015 20:30
  1. 0
  filmas šiaip sau, bet garsas tai šūdinas

  Citata: gytenis
  zejau su rusu i garsinimu apie hanibalus,

  Hanibalas Kartaginos valdovas ir žymus karvedys, o čia kanibalai, gudruti
 3. gytenis 23 Lapkričio 2015 19:37
  1. 0
  eilinis sudo ir keciupo filmas... c- net... nesuprantu kaip i kino sales isejo toks slamstas, atsimenu per vhs zejau su rusu i garsinimu apie hanibalus, tai nors parode kaip su kabliais ant papu pakabino o cia net nerode ziaurumo typo paliko vietos fantazijai... nu krc jauciu lb dideli nusivylima
 4. sraigius 23 Lapkričio 2015 19:17
  1. 0
  nebogas filmas big_boss
 5. belenkas 22 Lapkričio 2015 19:34
  1. +1
  eilinis C kategorijos kraujotaškis, bet pabaiga gera :)
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...