/ / / Sudie, Leninai!
Sudie, Leninai!
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

HDRip 5-02-2015

Sudie, Leninai! Good Bye Lenin!

Tą dieną, kai į kosmosą rusų laivu “Sojuz 31” pakilo pirmasis VDR kosmonautas, Kristiana Kerner sužinojo apie tai, kad jos vyras pabėgo į Vakarus. Kristiana nepuolė į depresiją. Ji puolė į partinę veiklą, o laisvu nuo jos laiku stengėsi, kad sūnaus Alekso ir duktės Arianos širdyse augtų ir klestėtų komunizmo idealai.

Praėjo 11 metų, atėjo 1989 metų ruduo, Rytų Vokietija su visa savo ideologija sėkmingai byra, griūva Berlyno siena, Bet Kristiana Kerner to nemato. Prieš visus tuos istorinius įvykius moterį ištiko širdies priepuolis, paskui koma, todėl kapitalizmo triumfą ji paprasčiausiai pramiegojo.

Ir 1990-ųjų vasarą, kai ji atmerkė akis, aplink jau buvo kitoks pasaulis. Rytų Berlynas virto kitu miestu, dukra Ariana dirba naujame tviskančiame “greito maisto” restorane, o sūnus Aleksas nebetaiso senų rusiškų televizorių. Mylintis sūnus negali leisti, kad ką tik atsipeikėjusią motiną nuo visų permainų vėl ištiktų širdies smūgis. Jis tyli apie Berlyno sienos likimą ir ketina padaryti viską, kad motina tikėtų, jog VDR vis dar egzistuoja.

Bet kur gauti maisto produktų su senomis etiketėmis, kuo pakeisti dingusią televizijos programą “Aktuali kamera?” Ir kas gali atsitikti, jei motina pro langą pamatys “Coca-Cola” reklamą? Klausimų ir problemų milijonai. Bet visus juos pasiseka išspręsti, nes vaikinui padeda sužadėtinė Lara, kuri dar nepamiršo savo tarybinės praeities ir draugas, kuris yra filmavimo ir montavimo fanatikas. Bet vieną dieną motina išeina į gatvę... Ir tada Aleksas sukuria jai labai originalią istorinių įvykių versiją.
Daugiau

Režisierius: Wolfgang Becker

Aktoriai: Daniel Brühl, Katrin Saß, Chulpan Khamatova, Maria Simon, Florian Lukas, Alexander Beyer, Burghart Klaußner, Michael Gwisdek, Christine Schorn, Jürgen Holtz, Jochen Stern ...

Žanras: Drama, Komedija, Romantinis

Metai: 2003

Šalis: Germany

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.7126 024
  • 7.79426 134
  • +4
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


Загрузка...