Pagrindinis / Serialai / Kvantikas
Kvantikas
Žiūrėti online

Treileris:

2-08-2016

Kvantikas (1 Sezonas) Quantico (Season 1)

Kvantike yra ruošiami patys stipriausi ir gabiausi Amerikos pareigūnai – Federalinių tyrimų biuro agentai. Bet nereiškia, kad kiekvienas čia atvykęs nuo vaikystės svajojo dirbti FTB. Studentai patys įvairiausi: nuo auksinių raumeningų vaikinų iki tylių ir kuklių gėjų, nuo blondinių grožio karalienių iki skaromis apsigobusių islamisčių. Treniruotės bus tokios sunkios, kad jų mokytojai išsiaiškins viską apie juos, visas silpniausias vietas. Loginiai rebusai, išbandymai prierašumu ir bendromis paslaptimis. Konspiraciniai ir atvirumo testai. Tai akademijos užduotys, bet greitai jie turės praktiškai pademonstruoti, ką išmoko. Įvykus didžiuliam teroro išpuoliui paaiškės, kad vienas iš jų gali būti prie to prisidėjęs. Kas slepia didžiausią paslaptį, o kas turi daugiausiai ryžto ją atskleisti? Nenuspėjama proto ir strategijų kova prasideda!
Daugiau

Režisierius: Marc Munden, Stephen T. Kay

Aktoriai: Josh Hopkins, Priyanka Chopra, Jake McLaughlin, Johanna Braddy, Aunjanue Ellis, Tate Ellington, Graham Rogers, Yasmine Al Massri, Anabelle Acosta, Rick Cosnett ...

Žanras: Trileris, Drama, Kriminalinis

Metai: 2015

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.753 124
 • 7.1293 567
 • +21
KOMENTARAI 3
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. MusicX 2 rugpjūčio 2016 19:27
  1. 0
  Įdomus, įtraukiantis, intriguojantis ir užburiantis.
 2. grett 16 gegužės 2016 11:29
  1. +1
  labai geras. kiekviena serija su intriga, 9/10 :)
 3. nefertite 28 lapkričio 2015 05:39
  1. +3
  geras,daug intrigos,veiksmas greit vystosi,užkabino iš pirmos serijos,nors šiaip filmus apie teroristus nelabai mėgstu,bet šis seialas patiko :bb:

Loading...